Romek
Risen 2: Mroczne Wody
risen2log

 

 Nie, wzrok Was nie myli. Ofensywa marketingowa ( na co przez ostatnie parę tygodni narzekała większość fanów) w końcu ruszyła z kopyta. Deep Silver wraz z Piranha Bytes otworzyło oficjalną stronę Risen 2: Dark Waters oraz udostępniło pierwsze artoworki. Po ich przejrzeniu oraz zawartości oficjalnej strony internetowej można śmiało powiedzieć, że nie takiej kontynuacji większość graczy się spodziewała. Po raz pierwszy Piranha Bytes  wprowadziła do swojej gry broń palną. Zauważalne jest to na artworkach, gdzie widać postacie z muszkietem. Piranha Bytes widać postanowiła po raz kolejny zaskoczyć nas czymś nowym. Udało jej się to. Słoneczny klimat, ubiór typowy dla piratów, tajemnicza postać z muszkietem na oficjalnej stronie Risen 2: Dark Waters jednoznacznie nasuwają nam skojarzenia z jaką gildią przyjdzie nam walczyć bądź wstąpić w jej szeregi – Piraci!

Mnóstwo pytań nawsuwa się w tej chwili do głowy, na większość postaramy się odpowiedzieć na naszym forum w dziale dyskusyjnym. Zapraszamy. Pomimo, że nie otrzymaliśmy za wiele tekstowych informacji, to otwarcie strony internetowej drugiej części Risen wraz z opublikowaniem pierwszych artworków aż nadto spowodowała burzę domysłów, sugestii, pytań.Bądźcie z nami na bieżąco.

Nowe obrazy z gry znajdziecie w rozwinięciu newsa oraz naszej GALERII

 – Risen 2: Dark Waters – oficjalna strona internetowa 

 

 

Przedmiot trzymany przez jednego z piratów przypomina broń palną. Być może Piranha Bytes poda własne wytłumaczenie czy rzeczywiście proch strzelniczy zawitał do świata Risen.

Piraci z Karaibów zawitali do Risen. Walka na kordelasy

risen_2_jetty_720p
 

Jack Sparrow. Kapitan Jack Sparrow 🙂

risen_2_ship_720p