GR ER Okladka PC PL
Dark Fenix
Gothic Remake Wiadomości

Systematycznie odkrywają się przed nami kolejne tajemnice o Gothic Remake. Tym razem poznaliśmy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej, która nie zawiedzie również zwolenników posiadania na półce gry zapisanej na fizycznym dysku. Oczywiście nie zabraknie też gadżetów, których nie kupisz nigdzie indziej.

3840 2160 max

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej może skusić niejednego fana Gothica:

  • Gra na wybraną platformę
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa
  • Maska Śniącego do zawieszenia na ścianie o rozmiarach 34×24 cm
  • Bransoletka wykonana ze naturalnej skóry
  • Notatnik w okładce z prawdziwej skóry

W ogólnym rozrachunku cała Edycja Kolekcjonerska nie prezentuje się wybitnie. Jedyny wartościowy przedmiot to maska Śniącego, którą możemy powiesić na ścianie. Opaska na nadgarstek oraz notatnik to miły dodatek ale nie stanowią one szczególnie pożądanego przedmiotu kolekcjonerskiego. W tym zestawie zabrakło ogólnie cenionych przedmiotów jak przykładowo Steelbook z unikalną grafiką czy też Artbook prezentujący grafiki i ciekawostki z różnych etapów produkcji. Lubianym gadżetem jest również mapa ze świata gry nadrukowana na wysokiej jakości papier lub materiał.

Dodatkowo frustrujący jest termin, w którym rozpoczęto sprzedawanie Edycji Kolekcjonerskiej. Nie znamy daty premiery, nie widzieliśmy prawdziwego zapisu rozgrywki a jedynie otrzymujemy co jakiś czas arty potworów, postaci oraz zaprezentowano nam dwa trailery. Jedyne co zobaczyliśmy to trochę Starego Obozu. Nikt nie wie jak wygląda Nowy Obóz albo Sekta na Bagnie. Mimo to twórcy wyciągają ręce do naszych kieszeni i każą płacić za kota w worku.

Sugerowana cena to 899,99 zł lub 199,99 Euro, co po odjęciu 250zł za samą grę daje kwotę 650zł za elementy kolekcjonerskie. Miejmy nadzieję, że jakość dostarczonych elementów będzie na najwyższym poziomie i pozwoli na zachowanie przedmiotów na długie lata.

Zgodnie z polityką THQ Nordic edycje kolekcjonerskie gier zostają wydane w ograniczonym nakładzie. Edycja Kolekcjonerska Gothic Remake zostanie wydana tylko w ilości 7500 sztuk na cały świat.

Zamówienia na Edycję Kolekcjonerską Gothic Remake możecie składać w polskich sklepach lub w oficjalnym sklepie THQ Nordic.

Powiązane Wpisy