Romek
Gothic

Ulumulu to broń pokoju pomiędzy Orkami, a ludźmi. Człowiek, który posiada ten artefakt przy sobie nie jest atakowany przez Orków, a na dodatek budzi wśród nich respekt oraz szacunek. Ulumulu to symbol odwagi i bohaterstwa.

maxresdefault
Ulumulu

O Ulumulu wspomina nam Ur-Shak, orkowy szaman, który został wygnany z obozu przez swoich braci. Opowiada on nam o zastosowaniu broni i o tym, kto może ją dla nas stworzyć. Ur-Shak mówi nam o Orku niewolniku imieniem Tarrok. Znajdziemy go w Wolnej kopalni, na najniższych poziomach jej szybu. Siedzi sobie na jednej z półek skalnych. Po rozmowie z nim dowiadujemy się, że potrzebuje swojego lekarstwa, które niestety zgubił przy ucieczce przed pełzaczami. Musimy znaleźć dla niego miksturę. W zamian za odzyskanie utraconego przedmiotu stworzy on nam poszukiwane Ulumulu. Eliksiru nie musimy szukać daleko, leży on za skałami znajdującymi się nieopodal. Ork stworzy dla nas broń po przyniesieniu odpowiednich materiałów. Do tego celu musimy mu dostarczyć:

  • Kieł Trolla – Bestię znajdziesz w tym samym miejscu, w którym Diego pomaga ci w szukaniu jednego z Kamieni Ogniskujących.
  • Kły Błotnego Węża – Cała masa tego paskudztwa kręci się niedaleko obozu sekty.
  • Róg Cieniostwora – Aby go znaleźć wystarczy przeszukać wszelkie ciemne zakątki Kolonii(takie jak lasy czy jaskinie).
  • Język Ognistego Jaszczura – Gada można spotkać na plaży obok wraku okrętu.

 

Po przyniesieniu składników czekamy chwilkę na ukończenie prac Orka, po czym możemy być dumni z tego, że właśnie otrzymaliśmy unikalny artefakt. Teraz możemy chodzić wśród Orków bez najmniejszej obawy, że nas zaatakują.

Statystyki Ulumulu


Obrażenia: 30
Wymagana siła: 30
Wartość: 1000
Ulumulu to Broń Dwuręczna