Risen 3 DLC
Dark Fenix
Risen 3: Władcy Tytanów

Teraz jest moda na dzielenie gry na części i sprzedaż dodatkowych zawartości. Wszyscy to znamy jako DLC. Risen 3 niestety tego nie unika, a twórcy przygotowali, aż 3 DLC (jak w poprzedniej części), które oferują dodatkowe kilka godzin zabawy.


Wyspa Mgieł – Fog Island

wyspa mgieł logo

Akcja rozgrywa się na Wyspie Mgieł gdzie będziemy ramię w ramię wraz z oddziałem Inkwizycji zabijać nieumarłych. Pomożemy im również rozwiązać mroczną zagadkę tej wyspy. DLC oferuje nam nowy Legendarny przedmiot dający 10% więcej zdobywanego doświadczenia. Zabawa powinna starczyć na niecałe 3 godziny.

Cena detaliczna tego dodatku to 4,99€.

Wyspa Mgieł na Steam


Powstanie Karzełków – Uprising Of The Little Guys

powstanie karzełków logoDLC zaoferuje nam powrót na Wyspę Złodziei (gdzie pomagaliśmy Gnomom w poprzedniej części). Wyspa ta został opanowana przez Gobliny, które toczą wojnę z prawowitymi mieszkańcami. Czy zdobędziemy przychylność Gnomów i przyłączymy się do walki z Goblinami? Wszystko zależy od waszych decyzji. Dodatek może zapewnić około dwie godziny zabawy.

Cena detaliczna tego dodatku to 4,99€.

Powstanie Karzełków na Steam


Strój Awanturnika – Adventure Garb

strój awanturnika logoTo DLC da nam strój awanturnika, który znacząco pomoże w początkowych misjach. Możemy go założyć gdy dotrzemy na drugą wyspę w grze. Niestety jest on tak potężny, że starczy na praktycznie połowę gry.

Cena detaliczna tego dodatku to 1,99€.

Strój Awanturnika na Steam

Strój Awanturnika

Risen 3 DLC
Risen 3 DLC