Artefakty Adanosa

Artefakty Adanosa to starożytne relikwie, które dają właścicielowi bardzo potężną moc. Niestety artefakty są trudne do zdobycia i trzeba się bardzo napracować, aby wejść w ich posiadanie. Xardas zleca nam znalezienie artefaktów. Po rozmowie z nim wyruszamy do Geldern tam zaczynamy poszukiwania artefaktów.

Pierścień Adanosa #1 – Gorn otrzymał amulet “nieśmiertelności” i dzięki niemu miał zabić demona w Gotha, niestety nie udało mu się. Wraz z nim idziemy oczyścić zamek i w ciele demona znajdziemy Pierścień Adanosa.

Amulet Adanosa – W Trelis musimy wykonać misje dla przywódcy Vaka lub odbić miasto i przeszukać zwłoki Vaka. W jego rzeczach znajdziemy artefakt, jakim jest amulet.

Korona Adanosa – Znajduje się w świątyni na południe od Mora Sul.

Szata Adanosa – Znajduje się na pustyni w świątyni pradawnych Al Shedim. Analogicznie do Mora Sul. Zabijamy wrogów i jesteśmy w posiadaniu szaty.

Pierścień Adanosa #2 – W grobowcu Akashy znajduje się ostatni artefakt, którym jest pierścień magi.

Gdy uzbierasz wojowniku wszystkie artefakty musisz podjąć życiową decyzje. To czy świat będzie spokojny, czy pogrąży się w totalnym chaosie zależy, już tylko od Ciebie wybrańcze!

wordpress theme jazzsurf.com