risen2dlc
Dark Fenix
Risen 2: Mroczne Wody

Risen 2: Mroczne Wody to pierwsza gra Piranha Bytes, do której możemy dokupić tzw. DLC. Są to małe dodatki, występujące w formie dodatkowych zadań lub unikalnych przedmiotów. W drugiej części Risena występują 3 DLC.


Wyspa Skarbów – Treasure Island

risen2treasureisland

Treasure Island zaoferuje nam odwiedziny na kolejnej wyspie, pełnej skarbów i tajemnic. Zanim jednak na nią trafimy, będziemy musieli odnaleźć starego znajomego z pierwszej części gry. DLC nawiązuje do wątku skarbu kapitana Stalowobrodego, o którym dowiedzieliśmy się w pierwszej części Risen’a. Wyspę przyjdzie nam odkrywać i poznawać wspólnie z Patty, córką legendarnego kapitana. Piranha Bytes przygotowała ciekawe zakończenie tego wątku, które polecamy każdemu z Was. Oprócz intrygującego zakończenia otrzymamy Legendarny przedmiot zwiększający zdobywaną chwałę o 10%.

Cena detaliczna tego dodatku to 4,99€.

Wyspa Skarbów na Steam


Świątynia Powietrza – Air Temple

Świątynia Powietrza

Kolejne DLC dodające nową wyspę. Tym razem wyspa jest dostępna od momentu uzyskania swobody w podróżowaniu po świecie. Oprócz nowego lądu, spotkamy w grze Druida Eldrika. Nasz stary znajomy próbuje rozwiązać tajemnicę pradawnych stworzeń – Gargulców. Czy poprzemy go w jego działaniach? Wszystko zależy od waszej decyzji.

Cena detaliczna tego dodatku to 4,99€.

Świątynia Powietrza na Steam.


Strój Pirata – A Pirate’s Clothes

ubranie pirata

Ostatnie DLC do Risen 2: Mroczne Wody. Jego zawartość to jedynie elementy ubioru czyli Piracki Kapelusz, Ubranie Pirata, Pirackie Buty z Cholewką, Pistolet Oficera oraz Pierścień Mędrca. Warto zaznaczyć, że dwa ostatnie elementy możemy nosić od początku gry, gdy pozostałe rzeczy możemy ubrać w momencie zostania piratem.

Cena detaliczna tego dodatku to 1,99€.

Ubranie Pirata na Steam.

Str3Fj Pirata