Dark Fenix
ELEX 2

W ELEX’ie 2 podobnie jak w pierwszej części w czasie naszej podroży spotkamy ludzi gotowych podążyć za nami. Będą oni nam pomagać w walce oraz dołożą swoje „trzy grosze” do rozmów z innymi NPC. Pamiętajcie, że nie każda słowna interwencja naszego towarzysza przyniesie pozytywne skutki.
Oto lista NPC, którzy (prawdopodobnie) będą nam towarzyszyć w czasie wyprawy.

 • C.R.O.N.Y. U4
  Ten dron bojowy był lojalny wobec swojego pana, Jaxa, i służył mu przez wiele lat, odkąd był dowódcą Albów. Nie opuścił go również gdy Jax stracił swoją funkcję wśród Albów. Postać występująca w pierwszej części ELEX.
E2-Crony
C.R.O.N.Y. U4
 • Drab
 • Fox
  Ten młody Berserker awansował do rangi Wojownika znacznie szybciej niż ktokolwiek przed nim. Niemniej jednak był znany wśród Berserków z tego, że był niesforny: Lis wśród wilków.
E2 Fox
Fox
 • Zołza
  Siostra bliźniaczka Logana, byłego księcia Tavaru. Niezwykle gwałtowna i brutalna kobieta ze skłonnością do legendarnych wahań nastroju. Postać występująca w pierwszej części ELEX.
E2 Zolza
Zołza
 • Nyra
  Wysoce utalentowany inżynier Albów. Za każdym razem, gdy przestawała zażywać elex i puściła wodze swoim emocjom, stawała się niezwykle niestabilna i nieprzewidywalna.
E2 Nyra
Nyra

Źródło