Dark Fenix
Gothic Wiadomości

Dość nieoczekiwanie polskie wydanie Gothic Classic na Nintendo Switch pojawiło się w polskich sklepach.

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, że gra w wersji fizycznej będzie dostępna tylko w oficjalnych sklepach THQ Nordic, polski wydawca PLAION Polska wynegocjował egzemplarze na rodzimy rynek.

Niestety ilość pudełek jest ograniczona i widać to po stronach w sklepie. Gamefinity.pl już informuje o sprzedaniu wszystkich egzemplarzy a ultima.pl nie wczytuje nawet strony produktu.

Sugerowana polska cena to 139,99 PLN. Jednak Gamefinity.pl wycenił grę na kwotę 149zł + wysyłka (jakieś 15zł). Daję to kwotę 164zł. W oficjalnym sklepie THQ gra kosztuje 29,99 euro + wysyłka (nawet 14,99 euro) po przeliczeniu po kursie 4,65 otrzymujemy cenę 210zł. Różnica jest ogromna i warto szukać wydania pudełkowego w polskich sklepach.

Gothic Classic na Nintendo Switch zadebiutuje 28 września. Gra ukaże się z listą ponad dwustu poprawek, ulepszoną grafiką na wzór modyfikacji DX11 i ekwipunkiem/interfejsem przystosowanym do Nintendo Switch.

Gothic Classic Nintendo Switch na Gamefinity.pl
Gothic Classic Nintendo Switch na Ultima.pl

Aktualizacja 30.09.2023
Polskie wydanie zniknęło z oficjalnego sklepu THQ Nordic. Aktualnie jedynym miejscem gdzie możemy nabyć polskie pudełko jest sklep bluegames.pl. Niestety cena jest zaporowa i wynosi 399,00zł.

Powiązane Wpisy