Dark Fenix
Gothic Wiadomości

THQ Nordic przygotowało niespodziankę dla Polaków. Gothic Classic na Nintendo Switch otrzyma ekskluzywne polskie wydanie pudełkowe.

Gothic Classic Switch PL okladka
Polska wersja okładki.

Ta edycja nie różni się niczym wyjątkowym od prędzej dostępnej wersji. Pudełko ma jedynie polskie opisy, które ewidentnie wskazują, że dane wydanie zostało przygotowane specjalnie na polski rynek. Przypominamy, że gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej.

Jest to jedyne legalne źródło zakupu pudełkowego wydania Gothic Classic na Nintendo Switch. Polskie sklepy nie będą miały w swojej ofercie tej gry. Tę informację potwierdziliśmy u polskiego wydawcy PLAION Polska.

Aby zakupić pudełkowe wydanie należy przygotować 30 Euro za grę i do 15 Euro za przesyłkę. 45 Euro przy kursie 4,50 przekłada się na wydatek 200zł za pudełkowe wydanie Gothic Classic na Nintendo Switch.

Wydanie cyfrowe na eSHOP kosztuje 30 dolarów amerykańskich lecz w opisie produktu nie ma wzmianki o polskiej wersji językowej.

AKTUALIZACJA: Potwierdziliśmy u THQ Nordic, że polska wersja normalnie będzie dostępne w wydaniu cyfrowym. Sklep Nintendo ma błąd i nie pozwala dodać polskiej wersji do opisu.

Warto zaznaczyć, że THQ Nordic Shop oferuje wiele form płatności w tym Przelewy24. Dzięki czemu unikniemy problemów z zapłaceniem za potencjalne zakupy.

Gothic Classic NSW w THQ Nordic Store (wydanie pudełkowe)
Gothic Classic NSW w eSHOP (wydanie cyfrowe)

Powiązane Wpisy