grp
Romek
Modyfikacje

Z początkiem tego miesiąca miał miejsce start nowego serwera na platformie Gothic Online. Gothic Role Play zrzesza fanów naszej ulubionej gry w trybie gry fabularnej, gdzie gracze wcielają się w wykreowane przez siebie postacie i walczą o przetrwanie w Kolonii Karnej. Poniżej udostępniamy krótki trailer:

[youtube id=”KFGZi9qVaxs”]

Gothic Role Play wyróżnia się na tle pozostałych serwerów tym, że jest to aktualnie jedyne miejsce, gdzie można doświadczyć tego typu rozgrywki. Ponadto cieszy się dużym zainteresowaniem, rekord graczy online wynosi aż 92 osoby!

pieknasygnatura.

Podczas gry można bardzo dogłębnie poczuć klimat Górniczej Doliny za sprawą specjalnie przerobionej mapy znanej z pierwszej części gry. Rozgrywkę urozmaicają nowe bronie i zbroje dodane do paczki.

[youtube id=”PDs-CkQX4Pc”]

Rejestrując się na oficjalnym forum serwera można liczyć na fachowe wsparcie ze strony twórców, którzy nie spoczywają na laurach i na bieżąco rozwijają kod gry. Sami nazywają obecne stadium jako open-beta, jednak nie przeszkadza to graczom brać aktywnego udziału w życiu Gothic Role Play.

Aby zagrać na serwerze, wystarczy posiadać zainstalowaną grę Gothic 2 wraz z dodatkiem i pobrać modyfikację Gothic Online. Każdy chętny na pewno sobie poradzi dzięki dokładnemu poradnikowi na forum serwera.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Gothic Role Play