Romek
Gothic 3

Przed chwilą na oficjalnej stronie projektu Community Story Project otworzyły się drzwi ujawniające zawartość ostatniej kartki z kalendarza adwentowego, stworzonego na potrzeby promocji projektu. Wielu z Was zapewne miało nadzieję na ujawnienie daty premiery albo kolejne nagranie video. Nie, tym razem jest to zdjęcie poprawionego wyglądu Bezimiennego – został dodany dobrze nam znany kucyk, w jaki miał związane włosy w pierwszych dwóch częściach sagi Gothic.  Żeby nie przedłużać, prezentujemy zawartość dzisiejszej kartki.

 Nadszedł czas Świąt. Jako nasz prezent dla Was wszystkich, otworzymy teraz ostatnie drzwi. Tym razem będzie to tylko zdjęcie, ale część z Was będzie zadowolona

 

Kitka

 

Mamy nadzieję, że w ostatnich paru tygodniach, podobał się Wam nasz mały kalendarz. Co do daty premiery naszego Projektu: jesteśmy na dobrej drodze, ale także wyprodukować grę jako kompletną i dopracowaną jak tylko się to da. Mamy nadzieję, że pojęliście to przez ostatnie 23 dni. Jak na razie, nasza praca jest daleka od zakończenia. Nie możemy podać Wam daty premiery modyfikacji dopóki, w naszej ocenie, nie będziemy w odpowiednim punkcie. Nie możemy nawet wykluczać opcji, że przed zakończeniem naszych prac pojawi się kolejny Świąteczny Dodatek, jednakże damy z siebie wszystko by zakończyć prace przed kolejnymi świętami Bożego Narodzenia.
W każdym razie, mamy nadzieję, że dalej będziecie zainteresowani oraz zaufacie w nas i nasz projekt. Nie przejmujcie się: pewnego dnia, SKOŃCZYMY prace.
Community Story Project życzy Wam wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.