Romek
Gothic 3: Zmierzch Bogów

Trelis

Zmierz się na arenie z Nowicjuszem

Udaj się na arenę i pokonaj Harmana

Nagroda: Siła +2
2500 doświadczenia
Zleceniodawca: Steiner

Zmierz się na arenie z Wojownikiem.

Udaj się na arenę i pokonaj Lewisa.

Nagroda: Siła +3
Doświadczenia 3250
Zleceniodawca: Steiner
Zmierz się na arenie z elitarnym wojownikiem.

Jak w poprzednich zadaniach. Udaj się na arenę i zwyciężaj.

Nagroda: Siła +5
4000 doświadczenia
Zleceniodawca: Steiner

Geoffy składa ofertę wykupy jego synów.

Geoffy, rolnik z Trelis prosi nas o kupne jego syna. Po zapłaceniu 200 szt. złota będziemy mogli wybrać sobie jednego z jego synów- młodszego, sprytnego złodziejaszka lub starszego, silnego wojownika.

Nagroda: Brak
Zleceniodawca: Geoffy
Pomóż Oschowi przekonać Thorusa.

Zadanie to dostaniemy gdy poprosimy Thorusa aby zaprzestał ataków na karawany z Geldern. Thorus pragnie abyśmy zostali asystentem Oscha, jednego ze strażników Trelis. Można go zazwyczaj spotkać przy kuźni na zamku. Po krótkiej rozmowie zgadza się przyjąć nas na służbę.

Nagroda: 1000 doświadczenia
Zleceniodawca: Thorus
Dostarcz mikstury i broń do obozu.

Pierwsze zadanie od Oscha. Chce abyśmy udali się do Montery i oddali przywódcy obozu broń oraz mikstury. Przywódca nazywa się Kosar. Tuż przed obozem spotykamy orka Vieta. Każe on nam zanieść mikstury i broń do Thorusa. Mikstury możemy zanieść najpierw do Thorusa a potem do Kosara albo od razu do Kosara.

Nagroda: 500 sztuk złota
5500 doświadczenia
Zleceniodawca: Osch.
Zaprowadź regimenty do Kana.

Thorus chce abyśmy zaprowadzili regimenty z Trelis do Montery. Przywódcy regimentów to szaman Ogit oraz wojownicy Erhag oraz Urbanus. Wszyscy troje są na zamku Trelis. Po rozmowie z każdym z nich udajemy się do Montery. Do Kana dostaniemy się bez problemów ze strony orków.

Nagroda: Siła +7
8000 doświadczenia
Zleceniodawca: Thorus
Zbierz starożytny artefakt z jaskini Pełzaczy.

Kolejne zadanie od Hectora Oscha. Trzeba udać się do jaskini pełzaczy znajdującej się za świątynią na wzgórzach Trelis i zebrać artefakt Cor Caloma. Świątynia możemy ujrzeć gdy wyjdziemy zachodnią bramą Trelis. Jaskinia jest na północ od świątyni. Gdy już znajdziemy artefakt wracamy do Oscha.

Nagroda: Siła +10
17500 doświadczenia
1000 sz. złota
Zleceniodawca: Osch
Thorus chce zobaczyć mikstury oraz broń.

Tuż przed obozem orków zaczepia nas Viet. Ork mówi nam, że Thorus chce zobaczyć broń oraz mikstury dla Kosara. Wracamy do Trelis i udajemy się do Thorusa. Po krótkiej rozmowie wracamy do obozu orków pod Monterą i przekazujemy broń i mikstury Kosarowi.

Nagroda: 6500 doświadczenia
300 szt. złota
Zleceniodawca: Viet

 

Dostarcz Gornowi list Thorusa w sprawie pokoju.

Po krótkiej rozmowie Thorus odsyła nas do Oscha. Ten każe nam zanieść list od Thorusa do Gorna. Udajemy się do Gothy. W bramie przed siedzibą Gorna zatrzymuje nas Erroli żąda wydania listu. Gdy oddamy mu list, ten zaniesie go do Gorna. Po chwili wraca i chce abyśmy udali się za nim.

Nagroda: 6000 doświadczenia
Zleceniodawca: Osch