Romek
Risen 3: Władcy Tytanów Wiadomości

Kolejny raz mamy dla was kilka nowych informacji o Risen 3. Zaprezentujemy wam m.in. krótki opis teleportów oraz magicznych kryształów oraz 2 nowe gameplaye. Nie zostaje nam nic innego jak życzyć miłego czytania oraz oglądania w rozwinięciu newsa.

 

Po pierwsze z zapowiedzianych rzeczy prezentujemy wam 2 nowe gameplaye prosto z serwisu Gamestar, gdzie oni sami grają wraz z razem z Harald Iken, członkiem Piranha Bytes, pokazując grę Magiem oraz Łowcą Demonów.

Dodatkowo mamy dla was 2 opisy. Pierwszy z nich dotyczy magicznych kryształów, które pozwolą nam na używanie magii po odpowiednim oszlifowaniu ich. Natomiast drugi opisuje pokrótce teleporty, które pozwolą nam się przenosić na krótkie odległości na wyspach oraz platformy, gdzie będziemy mogli przenosić się na inne, odkryte, części wyspy.

Opis magicznych kryształów

Magiczne kryształy posiadają w sobie energię całkowicie nowej ery. Nieznani ludzie ukryli je, ponieważ Ci, którym uda się obudzić drzemiącą w kryształach moc, może otrzymać siłę samych Bogów.

Jednak nikt nie ujawnia prawdziwych sekretów kryształów. Dodatkowo aby je odnaleźć będziesz musiał zejść dostatecznie głęboko do kopalń na wyspie i zaczą poszukiwania. Jednak minie czas zanim odkryjesz w sobie prawdziwy potencjał magiczny.

———————————————————————————————————–

Opis teleportów

Dawne teleporty cieszyły się sporą popularnością na wyspach, ale wraz z rozwojem technologii odeszły w zapomnienie. Kamienie teleportacyjne zostały ukryte oraz szybko o nich zapomniano. Stare platformy zostały porośnięte gęstą trawą oraz ziemią.

Później ludzie zaczęli plądrować groby by znaleźć artefakty ze „starego świata” i teleporty znowu weszły do użytku. Niestety nie wszystkie magiczne połączenia zostały przywrócone, lecz teleportacje na bliską odległość działają prawidłowo.

Opisy pochodzą z serwisu Risen3.ru