400186268 122107311626100014 8965829179955193811 n 1
Patka 98
Modyfikacje Wiadomości

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że modyfikacja Gothic II Edycja rozszerzona jest jedną z tych, na które z pewnością warto czekać. Od tamtego dnia twórcy nie marnowali czasu i wrócili z garścią nowych ogłoszeń wzbogaconych o screeny.

Na oficjalnej stronie Facebookowej projektu1 możemy dowiedzieć się, że Edycja Rozszerzona Team zgłasza zapotrzebowanie na grafików 2D do tworzenia tekstur, grafik koncepcyjnych i promujących witrynę oraz rysunków do książek. Każdy, kto czuje się na siłach, aby wspomóc chłopaków w tych zadaniach, może zgłaszać się bezpośrednio do Reflide, Grubego Mefisto czy Krypsona w wiadomości prywatnej na Discordzie.

Wspomniani wcześniej modderzy otwierają się również na pomysły fanów, wystosowując na oficjalnym Discordzie projektu2 apel o następującej treści:

W ten piękny niedzielny poranek przychodzimy do was z prośbą a zarazem apelem o ciekawe pomysły do Gothic 2 Noc Kruka – Edycja Rozszerzona. Jeżeli posiadasz jakiś fajny pomysł na zadanie albo na kilka zadań tworząc mini historyjkę lub coś co byście chcieli ujrzeć w dodatkowej zawartości to gorącą zachęcamy do przedstawienia go w 《propozycje-er2》.
Dzięki temu będziemy mogli poznać nie tylko wasze wyobrażenia, oczekiwania względem nowej zawartości ale również w pewnym sensie przyczynicie się do rozwoju moda!
UWAGA: OSOBA, KTÓRA WYMYŚLI I OPISZE NAJCIEKAWSZY POMYSŁ ZOSTANIE DOPISANA DO CREDITOW JAKO AUTOR DANEGO QUESTA!
ZASTRZEGAMY JEDNOCZEŚNIE, że nie wszystkie wasze p
ropozycje trafią do naszej zawartości albo w takiej formie którą proponujecie!

~krypson

Wisienką na torcie jest to, że zostaliśmy również obdarowani kilkoma nowymi screenami przerobionych terenów wyspy Khorinis, które przyjdzie nam eksplorować w już ukończonej modyfikacji.

Gothic I edycja Rozszerzona +

SteamGothic1Edycjarozszerzona

Należy również wspomnieć o tym, że nadal poszukiwani są ludzie do dubbingu wciąż poprawianej i rozbudowywanej Edycji Rozszerzonej + do Gothica I. Każdy kto posiada dobry mikrofon i chce, aby jego głos pojawił się w modyfikacji może wysyłać nagrane przez siebie próbki kwestii NPCów otwierając ticket na kanale 《rekrutacja-do-dubbingu》.

Edycja rozszerzona w starszej jak i najnowszej wersji z plusem jest jedną z popularniejszych modyfikacji do Gothica 1 do dziś chętnie ogrywaną w polskim fandomie.

  1. Gothic – Edycja Rozszerzona na Facebooku ↩︎
  2. Gothic – Edycja Rozszerzona na Discordzie ↩︎

Powiązane Wpisy