Gothic w nowej skórze?

Niemieckie serwisy ostatnio pobudziły się na wieść o nowej odsło.. TFU!, o nowej szacie graficznej do jednego z najlepszych RPG dekady!

okladka1

Gothic Ultimate HD Edition, bo tak ma się nazywać odświeżona wersja, ma posiadać wszystko co najlepsze z oryginału oraz więcej.

Na nowo odwzorowane Khorinis, wyspa Irdorath czy same krajobrazy będą teraz jeszcze piękniejsze. Wszystko będzie śmigało na silniku z Risen 2, a prace nad tą edycją rozpoczęły się równo z rozpoczęciem prac nad drugą częścią Risena. Teraz już wiemy dlaczego zatrudnili tylu nowych pracowników.

Dodatkowo pamiętacie o rzeczach jakie potrafiliśmy znaleźć w pierwszej części, a były nieużyteczne lub niedostępne? Otóż teraz nie będzie z tym problemu. Chcesz zwiedzić zawaloną kopalnię w poszukiwaniu ukrytych skrzyń? Żaden problem. Zostać Guru? Nic bardziej prostszego. Dołączyć do Druidów? Droga wolna. Dowiedzieć się więcej o rytuale dokonywanym na bagnie? teraz nie będzie z tym żadnego kłopotu.

System walki prawie się nie zmieni, jedynie zostaną dodane nowe kombinacje ataków, ale oczywiście wciąż nie będzie tarcz czy wierzchowców. A orkowie? Brzydcy jak zawsze.

Co jeszcze? A czego można się spodziewać po edycji HD? A i oczywiście – muzyka pozostanie bez zmian.

Premiera? Ptaszki ćwierkają o październiku tego roku, więc powoli się przygotowujcie.

ogoszenie prasowe

Gdyby ktoś jednak uznawał to za żart. To powiedzcie, czy jest lepszy dzień by zapowiedzieć specjalną edycję bez żadnych podejrzeń oraz wymagań?

wordpress theme jazzsurf.com