Romek
Gothic 3
Gotha

 

Pokonaj Potrosa.

Zleceniodawca: Potros – Dowódca orków w Gothcie.
Podczas rozmowy z Potrosem, ork jest bardzo arogancki. Wciąż nazywa cię słabiakiem. Pokaż mu kto nim jest naprawdę – wyzwij go na pojedynek, w którym oczywiście musisz zwyciężyć.
Doświadczenie: 1500
Nagroda:+1 Siła

Uratuj Gorna z łap orków z Gothy.

Zleceniodawca: Potros – Dowódca orków w Gothcie.
Podczas rozmowy z Patrosem dowiadujesz się, że ten przetrzymuje buntownika. Jedynym sposobem na jego uwolnieniej Est wpłacenie kaucji w wysokości 2000 sztuk złota. Nie masz wybory, musisz to zrobić.
Doświadczenie: 1500
Reputacja u Buntowników: +1

Uwolnij Gothę od klątwy.

Zleceniodawca: Roland – przywódca buntowników w Okarze.
Roland opowie ci historię Gothy, która teraz jest miastem ożywieńców. Zleci ci jej oswobodzenie. Udaj się na miejsce, najlepiej wraz z Gornem i zabij demona znajdującego się w górnym mieście. Wtedy klątwa ciążąca na mieście, zostanie zdjęta. Poinformuj o tym Rolanda, który słono cię za to wynagrodzi.
Doświadczenie: 5000
Nagroda: 2000 sztuk złota
Reputacja u Buntowników: +2

  Polowanie na demony z Gornem.

Zleceniodawca: Gorn
Gorn przystaje na twoją propozycję zlikwidowania demona grasującego w Gocie. Udaj się wraz z towarzyszem do górnego miasta i zabij demona. Gdy ten bdzie już leżał martwy, pozbądź się ożywieńców, by móc porozmawiać z Gornem.
Doświadczenie:1000
Nagroda: Gorn dołącza do ciebie.

Odbuduj Gothę.

Zleceniodawca: Roland – przywódca buntowników w Okarze.
Gotha jest wolna, ale także zrujnowana. Roland każe ci iść do Shawna – buntownika znajdującego sięw Jaskini w Okarze, by poinformować go o tym, że ma on za zadanie odbudować miasto.
Doświadczenie: 2500
Reputacja u Buntowników: +2