Romek
Gothic 3: Zmierzch Bogów

Community Patch Team, obecnie pracująca nad Edycją Rozszerzoną do Gothic 3: Zmierzch Bogów, opublikowało świąteczną kartkę, której nadawcą jest Bezimienny oraz udostępniła paczkę tapet w różnej rozdzielczości, której autorem jest Arthus of Kap Dun (administrator Piranha Fanart Portal). Ze słów Bezimiennego dowiadujemy się paru informacji na temat prac nad Edycją Rozszerzoną. Treść kartki znajdziecie w rozwinięciu newsa, a teraz możecie zobaczyć zdjęcie w świątecznym nastroju…

 

…oraz pobrać paczkę.

– Pobierz Świąteczną paczkę

Cześć!

To ja, Bezimienny bohater! Możecie mnie kojarzyć z takich gier jak Gothic, Gothic 2 czy Gothic 3!

Niestety,dzisiaj będę musiał Wam przekazać parę złych wiadomości, więc powiem od razu, bez zbędnego owijania w bawełnę: Edycja Rozszerzona nie zostanie wydana w tym roku!

Zanim zaczniecie narzekać "Cholera" "Beliar" czy "S#%$!?ß#!" pozwólcie wpierw powiedzieć sobie, że to jednak jest dobra wiadomość! Community Patch Team wykorzystuje cały niezbędny czas by stworzyć działający, poprawiający co tylko może patch, który ostatecznie umożliwi Wam przejście gry! Na to jednak potrzeba czasu! Zważcie, że im więcej czasu to zabierze, tym mniej znajdziecie błędów w grze. Jeśli tak, nie jest to zła wiadomość.

Według aktualnych planów patch będzie wydany w pierwszym kwartale 2011 roku

Oczywiście, nikt nie zamierza Cię zostawić z niczym, dlatego też przesłano mi tą wspaniałą paczkę z tapetą w kilku różnych rozdzielczościach. To nie jest screenshot z gry, tylko dzieło sztuk, stworzone przez waszego Michała Anioła – Arthus of Kap Dun!  

 Oto przykład tego, co znajdziecie w paczce:

tapeta

Całą paczkę możecie pobrać stąd:

 

Download

Pozdrawiam,

Wasz Bezimienny bohater

Community Patch Team życzy Wam Wesołych Świąt, obchodzonych ze swoją rodziną, wykorzystania czasu dla siebie, oraz bardzo dobrego startu w nowym 2011 roku!