Romek
ArcaniA: Gothic 4

Wszystkie najnowsze materiały wideo dotyczące Arcania: Gothic 4 znajdziecie na naszym oficjalnym kanale youtube – klik.

 Games Convention, wrzesień 2008

Kilka dni temu w internecie ukazał się filmik prezentujący Arcania: A Gothic Tale w akcji. Początkowo wydawało się, że to fake jednak dziś już wiemy, że film może być prezentacją Gothic 4.
Podczas Games Convention odbył się zamknięty pokaz dla prasy, gdzie prezentowano możliwości Arcania: A Gothic Tale , naturalnie na pokazie był zakaz kamerowania, jednak jeden śmiałek złamał tę regułę i ukrytą kamerą nagrał to co się działo na ekranie.
In Game wygląda rewelacyjnie, cudowe – dynamiczne oświetlenie, świetna grafika.
Arcania: A Gothic Tale zapowiada się ciekawie!

  O to co mówi na temat Traileru sam autor:

„Miałem szczęście, że na prezentacji było bardzo wielu ludzi,  musiałem stanąć w rogu i miałem możliwość włączenia swojej kamery. (miałem kamerę ze statywem, ale nikt nie zorientował się, że nagrywam  ) … Film jest bez dźwięku, bo zadawałem pytania, nie chce być zdemaskowany … Wycięte zostało trochę materiału, ale to są najlepsze części! Oglądaj w WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI!”

Trailer zapowiadający grę, oficjalnie pokazany na targach.

 

Games.de, lipiec 2009

Niemiecki magazyn o grach PC Games opublikował na swojej stronie internetowej zapowiedź Arcania: A Gothic Tale, która wcześniej ukazała się w jednym z wydań pisma.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie pewien smaczek dodany do wersji online. Mianowicie jest to gameplay wykonany specjalnie dla pcgames.de.

 

Gamescom, sierpień 2009

Wywiad po polsku z jednym z pracowników Spellbound. Opowiada on w nim o większości aspektów gry. Warto obejrzeć.

Wywiad

Wiosenna konferencja CD Projekt,  25-26 marca 2010