image001
Romek
Risen 2: Mroczne Wody

Cenega, oficjalny partner firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Risen 2: Mroczne wody zapewni pełne wsparcie dla technologii 3D Vision firmy Nvidia.

 

image001

Nigdy wcześniej świat piratów, morskich potworów i magii voodoo nie był tak prawdziwy, że na ustach nieomal czuć smak portowego rumu. Dodatkowy wymiar zmienia zwykłe potyczki w przerażająco realne bitwy, a podróże przez dżungle śladem zaginionego skarbu kapitana Stalowobrodego w niezapomniane przygody. Przekonaj się na własnej skórze jakie to uczucie być w samym środku akcji w przepięknym świecie Risen 2! Do gry w trybie 3D wymagana jest karta graficzna i monitor kompatybilne z technologią Nvidia 3D Vision, oraz okulary 3D.

 


 

Gra Risen 2: Mroczne wody zostanie wydana w edycji standardowej oraz kolekcjonerskiej 27 kwietnia 2012 r., równolegle z premierą europejską. Równocześnie odbędzie się premiera wersji cyfrowej gry na platformie MUVE Digital. Warto zaznaczyć, że polska edycja kolekcjonerska będzie wyjątkowo bogata, a w jej skład wejdą zarówno elementy z oryginalnej edycji kolekcjonerskiej, jaki i dodatki specjalnie dla polskich graczy.  Skład wszystkich wydań gry zostanie ujawniony w ciągu kilku najbliższych dni.

Risen 2: Mroczne wody, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez Piranha Bytes –  twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć. Od jego wyborów zależeć będzie los statku i załogi, a w miarę rozwoju fabuły – także całej krainy.