Gdzie kupić? Gothic 3: Zmierzch Bogów

Od premiery dodatku do trzeciej części Gothic’a minęło już kilka lat. Niestety nie każdy zachował swoją kopię gry w dobrym stanie, a płyta DVD często się nie uruchamia. W takim wypadku, należy pomyśleć o zakupie nowego nośnika z grą. Do wyboru mamy kilka opcji, oto one:

Szukasz wydania zbiorczego? Kliknij TUTAJ

 

1. SAGA GOTHIC Extra Klasyka

Najnowsze wydanie Gothic’a zawierające wszystkie trzy części serii wraz z dodatkami. W pudełku znajdziemy nośnik z grą i klucz aktywacyjny na Steam.

Link do sklepu

 

2. Gothic 3: Zmierzch Bogów Cyfrowo na CDP.pl

Czasy się zmieniają i coraz większą popularność zdobywają wydania cyfrowe. Firma CDP.PL przygotowała właśnie takie wydanie, zawierające w sobie Edycję Rozszerzoną, czyli patch 2.01.

Link do sklepu

 

3. Gothic 3: Zmierzch Bogów Cyfrowo na Steam

Steam lider w sprzedaży internetowej gier, oczywiście posiada też w swojej ofercie Gothic’a 3: Zmierzch Bogów. Niestety jest jeden problem ceny są w Euro, a sama cena też nie jest zachęcająca (warto czekać na promocje świąteczne).

Link do sklepu

 

4. Gothic 3: Zmierzch Bogów na Allegro

Jak wiadomo jeśli szukamy jakiejś rzeczy warto zajrzeć na Allegro. Często można tam znaleźć dobrej jakości produkt w atrakcyjnej cenie. Oczywiście należy pamiętać, że możemy trafić na grę używaną co może się wiązać z jej słabą jakością. Zaletą tej metody jest możliwość wybierania w różnych edycjach, od premierowej aż po wydań z gazet.

Link do sklepu

wordpress theme jazzsurf.com