Romek
Gothic 3: Zmierzch Bogów

Faring

Złodziej pragnie informacji o przebywających w miastach kupcach.

Przed mostem prowadzącym do Faring zaczepi nas pewien jegomość. Jak się okaże, jest on złodziejem i chce za drobną opłatą kupić od nas informacje o kupcach przebywających w miastach Myrthany. Za każdego kupca dostaniemy 500 szt. złota.

Nagroda: 500 szt. złota za każdą informację
1000 doświadczenia za każdą informację
Zleceniodawca: Złodziej
Tila prosi byś zabił jej męża Gerrela.

Przy karczmie w wiosce spotkamy Tilę, żonę pewnego bogacza z Faring. W krótkiej rozmowie opisze nam swojego męża jako skąpą bestie która nie daje jej pieniędzy. W zamian za zabicie Gerrela dostaniemy trochę złota. Nasz cel kręci się po dziedzińcu zamku, najczęściej obok ogniska i kamienia młyńskiego. Gdy go spotkamy, zaproponuje nam okrągłą sumkę którą dostaniemy gdy zabijemy jego żonę. Jeśli Gerrel zginie, wracamy do wdowy po zapłatę.

Nagroda: 500 szt. złota
1000 doświadczenia
Zleceniodawca: Tila
Gerrel prosi byś zabił jego żonę.

Jeśli zdecydujemy się oszczędzić Gerrela, udajemy sie do jego żony Tili i zabijamy ją wraz z jej kochankiem. Po wykonaniu wyroku wracamy do męża po zapłatę.

Nagroda: 5000 szt. złota
Zleceniodawca: Gerrel
Kup gorzałkę dla żony Hubertusa.

Zadanie to dostajemy jeśli doprowadzimy żonę Hubertusa z Vengardu do Faring (trzeba się udać do Vengardu aby wykonać to zadanie). Żona Hubertusa chce abyśmy kupili jej 10 butelek wódki. Ze znalezieniem jej nie będzie problemu. Najprawdopodobniej potrzebna ilość będziemy już mieli a jesli nie, to trzeba zakupić ją u pierwszego napotkanego kupca w Faring. Gdy będziemy mieli 10 butelek, dajemy je Żonie Hubertusa.

Nagroda: 2500 doświadczenia
500 szt. złota
Zleceniodawca: Żona Hubertusa
Żona Hubertusa chce kupić zbroję.

W rozmowie Żona Hubertusa wspomina o zbroi nordmarczyka. Jest to wierutne kłamstwo gdyż trzeba jej dać paczkę ze zbroją paladyna którą można znaleźć w domu Khadima w zamku Faring. Dom Khadima jest strzeżony i możemy mieć pewne problemy z dostaniem się do środka. Najlepiej jest udać się tam nocą i spróbować się przekraść obok strażników. Jeśli będziecie mieć szczęście bugi Wam pomogą

Nagroda: 2500 doświadczenia
500 szt. złota
Zleceniodawca: Żona Hubertusa
Teraz Żona Hubertusa chce wrócić do Vengardu.

Po udanych zakupach czas wracać do Vengradu. Po prostu każ żonie Hubertusa iść za sobą i zaprowadź ją do Vengardu na dziedziniec zamku.

Nagroda:2500 doświadczenia
500 szt. złota
Zleceniodawca: Żona Hubertusa