Romek
Gothic 3: Zmierzch Bogów

Ardea

Marc chce abyś odszukał Severina i sprowadził go do Ardeii.

Zadanie to, jak i większość które dostaniemy w Ardeii, związane jest z misją „Theodor chce, abyś zebrał wszystkie artefakty z Ardeii”. Marc chce abyśmy odszukali Severina. Szukać długo nie musimy gdyż jest on tuż za bramą Ardeii. Po rozmowie z nim i zabraniu jego artefaktu prowadzimy go do Marca. Ten w podzięce za przysługę oddaje nam swój artefakt.

Nagroda:3 siła
7000 doświadczenia
Zleceniodawca: Marc
 

Sindri chce byś kupił zabójczy artefakt.

Sindri, jeden z kupców, chce nam sprzedać swój artefakt. Kosztuje nas on 1000 szt. złota.

Nagroda: 6000 doświadczenia
Zleceniodawca: Sindri
Hildir chce abyś zabrał artefakt z jaskiń pełnych potężnych bestii.

Kowal pragnie zdobyć artefakt z Reddock. Problem w tym, iż w jaskiniach znajduje się sporo bestii które mogą sprawić pewne problemy. Udajemy się do Reddock i zabijamy wszystko co się rusza. Na samym dole jaskiń, obok kowadła, na stoliku będzie leżeć artefakt którego potrzebujemy. Zabieramy go i wracamy do Ardeii. Po krótkiej rozmowie, Hildir podaruje nam ów artefakt.

Nagroda:15 siła
15000 doświadczenia
Zleceniodawca: Hildur

Conz chce byś zabił Asdisa który pojedynkuje się ze wszystkimi.

Po rozmowie z Conzem udajemy się do Asdisa. Powinien byś niedaleko chaty w której przebywa Marc. Gdy zagadamy do Asdisa, ten wyzwie nas na pojedynek i zaatakuje. Zabijamy go i wracamy do Conza. W nagrodę dostaniemy artefakt Conza.

Nagroda: 5 siła
7000 doświadczenia
Zleceniodawca: Conz
Stań do walki z Corrado.

Corrado znajduje się za bramą, przy drodze prowadzącej do latarni morskiej. Proponuje nam walkę przed kobietami. W zamian za wygraną chce dać nam miecz. Tak na prawdę chce nas zabić, więc uprzedzamy go i uśmiercamy go. Po walce jedna z kobiet da nam miecz.

Zleceniodawca: Corrado