Patch na konsole dostępny

ps4 xone elexPo trzech miesiącach od premiery dużego patcha na PC, ELEX otrzymał tą samą nakładkę na konsole. Zmiany jakie wprowadza ten patch w samej grze są identyczne co zmiany na PC, lecz ulepszone wersje konsol otrzymały zwiększone rozdzielczości w jakich może działać gra.

Tak wiec konsola PlayStation 4 Pro uruchamia ELEX’a w natywnym 4K, natomiast Xbox One X oferuje graczom rozdzielczość 3200×1800 (QHD+). Jest to sytuacja bardzo dziwna, ponieważ konsola Microsoftu jest sprzętem mocniejszym i również powinna otrzymać wsparcie dla 4K. Gracze, którzy pomimo mocniejszych konsol będą używać rozdzielczości 1080p (FullHD) otrzymają lepszą jakoś obrazu.
Pełną liczbę zmian może cie przeczytać TUTAJ.

Jednocześnie z premierą patch’a na konsolach użytkownicy PC zauważyli, że pobiera się im patch (1.0.2981.0) do ELEX’a na platformie Steam. Pobierane pliki ważą od 200MB po kilku Giga więc powinna to być jakaś spora łatka. Niestety Piranha Bytes nie przekazała żadnej listy zmian, ani nie pozostawiła żadnej informacji czym dokładnie są te pobierane pliki. Pozostaje nam czekać i wypatrywać nowych informacji od Piranha Bytes.

Dyskusja na forum

wordpress theme jazzsurf.com