Gothic Up patronem medialnym polskiego wydania Arcania: Gothic 4!

Dziś, dnia 15 października 2010 roku, w Polsce miała miejsce premiera czwartej części serii gier Gothic – ArcaniA: Gothic 4.  Wielu graczy na polskim rynku interesowało się tym wydarzeniem, naturalne jest więc, iż gra miała wielu patronów medialnych. Wśród nich znalazł się tylko jeden portal o serii gier Gothic – Gothic Up! Tak, to właśnie nasz portal został wybrany z kilkunastu konkurujących ze sobą serwisów internetowych.

Przejdźmy jednak do samej gry. Oprócz „zwykłej” wersji, zainteresowani mogli kupić także Edycję Kolekcjonerską za 199.90 zł! (cena sugerowana).

Co „kolekcjonerka” może nam zaoferować? Oprócz pudełka z grą i jego podstawowej zawartości, znajdziemy w niej:

1.    Ceramiczny kufel z Tawerny „Pod Rozdartą Dziewicą”  – dobrej jakości pojemny kufel koloru kremowego z ryciną z jednej strony, a z drugiej umieszonym herbem tawerny. Jest to chyba najbardziej oczekiwany bonus, szczególnie przez piwoszy. Duże ucho jest wygodne, jednak średnica otworu jest dosyć duża, więc radzę uważać przy przechylaniu napełnionego kufla!

2.    Czarną koszulkę rozmiaru L. Z przodu znajduje się na niej wizerunek Króla Rhobara III, z tyłu zaś logo Arcanii.

3.    Mapę Argaanii, wykonaną z grubego papieru, stylizowaną na dawną mapę wojskową.

4.    72-stronicowy artbook, przedstawiający ryciny i rysunki, pogrupowane na następujące rozdziały: „Rozdarta Dziewica”, „Przeciwnicy”, „Zwierzęta”, „Broń i Przedmioty”, „Postacie i Stroje”, „Budynki” oraz „Świat”. Naprawdę robi wrażenie.

5.    „Zasłyszane w Rozdartej Dziewicy”, czyli zbiór 10 pierwszych, prezentowanych od długiego czasu, opowiadań wprowadzających nas w świat Arcania: Gothic 4.

 

wordpress theme jazzsurf.com