Gameplay ELEXa 2 (Aktualizacja #3)

Na platformie Twitch.tv niemieccy streamerzy mieli okazję zagrać w ELEXa 2. W obu przypadkach możemy obejrzeć godzinny gameplay.

Menu Główne w grze ELEX 2

Aktualizacja #3
Na YT pojawił się zapis live z udziałem Bjorna i Jennifer Pankratz

Aktualizacja #2
Nowy zapis rozgrywki w formie filmu z analizą na YT. Całość do odsłuchania i obejrzenia poniżej

Aktualizacja #1
Pojawił się nowy Gameplay z ELEXa 2. Tym razem z pełni angielskiej wersji gry. W danym zapisie rozgrywki możemy poznać tożsamość nieznajomego z początku gry.
https://www.twitch.tv/videos/1152208794

Oryginalna wiadomość:
Na zapisach z rozgrywki możemy zaobserwować początek gry. Widzimy intro, pierwsze przerywniki filmowe, samouczki, mierzymy się w pojedynku z potworami i dostajemy nowe zadania.

Grafika na pierwszy rzut oka nie różni się za bardzo od pierwszej cześć. Możemy jedynie zaobserwować dokładniejsze wypełnienie terenów bujną roślinnością.

Poznaliśmy również powód osłabienia naszego bohatera. Jax został zaatakowany i zraniony przez potwory wypełnione mrocznym elexem. Nowy pierwiastek rozpowszechnił się po jego organizmie co w znacznym stopniu stłumiło jego instynkty. Jax leżał kilka dni nieprzytomny co dodatkowo spotęgowało efekt osłabienia.

Z relacji jednego streamera dowiadujemy się, że walka jest poprawiona i łatwiejsza w opanowaniu w stosunku do ELEXa 1.

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że Kaja nasza towarzyszka z pierwszej części jest matką naszego syna Dexa.

Gra jest skończona lecz twórcy pracują nad poprawkami, optymalizacją i ostatnimi szlifami. Nie otrzymaliśmy żadnej informacji o premierzy co może oznaczać wydanie gry dopiero w 2022.

Poniżej znajdziecie linki to dwóch transmisji. Obie prowadzone są w języku niemieckim. W pierwszej transmisji uczestniczą dodatkowo Bjorn i Jennifer Pankratz:
https://gronkh.tv/stream/533 (od 3:24:30 zaczyna się segment z ELEX 2)
https://www.twitch.tv/videos/1151402520?t=2h42m38s

wordpress theme jazzsurf.com