10 000 egzemplarzy Arcania: Gothic 4 sprzedanych w Polsce w ciągu tygodnia!

W dniu dzisiejszym odbywa się jesienna konferencja CD Projekt, na której zaprezentowano między innymi zawartość edycji kolekcjonerskiej drugiej części Wiedźmina – Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Nie mogło zabraknąć tam naszych wysłanników.

Jak informują nas nasi korespondenci, na evencie nie zabrakło także informacji o Arcania: Gothic 4, a dokładniej o ilości sprzedanych egzemplarzy na naszym rynku w ciągu tygodnia. Liczba ta jest zaskakująco dobra, gdyż 10 000 sprzedanych kopii gry może zadziwiać. W końcu czwarta część Gothica nie zebrała zbyt pochlebnych recenzji. Jak widać kult Gothica w naszym kraju nie zaginął. Ogromna rzesza fanów gry nie zraziła się zmianami jakie niesie ze sobą „czwórka”. Jest to dla nas, jako patrona medialnego wydania Arcania: Gothic 4 w Polsce, miła informacja, potwierdzona licznymi rejestracjami na naszym forum w ostatnich tygodniach.

W internecie pojawiła się informacja, jakoby w ciągu pierwszego tygodnia po premierze sprzedano zaledwie 1000 egzemplarzy Arcania: Gothic 4. Jak twierdzą nasi korespondenci, jest to błędna informacja i nie należy brać jej sobie do serca. Oto dowód:

wordpress theme jazzsurf.com