DLC – Risen 3

Teraz jest moda na dzielenie gry na części i sprzedaż dodatkowych zawartości. Wszyscy to znamy jako DLC. Risen niestety tego nie unika, a twórcy przygotowali, aż 3 DLC (jak w poprzedniej części), które oferują dodatkowe kilka godzin zabawy.

Fog Island

„Opuszczony oddział Inkwizycji udaje się w poszukiwaniu miejsc na świecie gdzie szaleństwo ludzi wydaje się znacząco rozprzestrzeniać. Pomóż im odkryć śmiertelny sekret znaleziony na wyspie”

Akcja będzie rozgrywała się na Wyspie Mgieł gdzie będziemy ramię w ramię wraz z oddziałem Inkwizycji zabijać nieumarłych. DLC oferuje nam nowe umiejętności oraz sprzęt. Zabawa powinna starczyć na niecałą godzinę.

Uprising Of The Little Guys

„Gobliny oraz Gnomy walczą ze sobą o przewagę na Wyspie Złodziei. Uratuj Gnomy oraz ich kulturę od bliskiej zagłady.”

DLC zaoferuje nam powrót na Wyspę Złodziei (gdzie pomagaliśmy Gnomom w poprzedniej części), nowy typ stworów – Gobliny oraz mnóstwo nowego ekwipunku. Może nam zapewnić ponad godzinę zabawy.

Adventure Garb

„Strój podróżnika nie tylko ochroni Cię od żywiołów, ale również pomoże Ci przeciwstawić się niebezpieczeństwom znalezionym na nieznanych pustkowiach lub ciemnych portowych tawernach.”

To DLC da nam na początku strój podróżnika, który znacząco pomoże nam w początkowych misjach.
{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=BRJYQn7budU{/youtube}

wordpress theme jazzsurf.com