Dark Fenix
Wiadomości Gothic Remake

THQ Nordic ogłosiło1, że w tym roku wybiera się na Gamescom 2024. Na tym wydarzeniu austriacki wydawca udostępni kilka gier, w które każdy będzie mógł zagrać. Wśród wymienionych tytułów jest Gothic Remake.

Gamescom to jedne z największych na świecie targi gier komputerowych odbywających się cyklicznie od 2009. Gamescom 2024 odbędzie się w dniach 21-25 sierpień 2024 w Koloni w Niemczech.

Udostępnienie grywalnej wersji gry dla szerokiej publiczności oznacza, że na najbliższym pokazie THQ Nordic’ Showcase 2024 otrzymamy sporą dawkę nowych informacji. Najprawdopodobniej dostaniemy gameplay pokazujący różne elementy gry (walka, ekwipunek, eksploracja itp.) THQ Nordic’ Showcase to pokaz przygotowany przez THQ Nordic prezentujący nowości z nadchodzących gier tego wydawcy. Na zeszłorocznym pokazie otrzymaliśmy zwiastun prezentujący Stary Obóz. Tegoroczna edycja zaplanowana jest na 2 sierpnia na godzinę 21:00.

Grywalna wersja gry, prezentacja edycji kolekcjonerskiej i wykazanie w raporcie grupy Embracer, że premiera Gothic Remake ma był w roku obrotowym 2024/25 sugerują, że zakończenie prac na Remakiem pierwszej części Gothica jest liczone w miesiącach a nie latach.

Przypominamy, że rok temu na Gamescom 2023 Alkimia Interactive zaprezentowała mediom pokaz dema Gothic Remake. Owo demo opowiadało początek historii Nyrasa, późniejszego nowicjusza z Bractwa Śniącego.

Pełna lista grywalnych tytułów na Gamescom 2024 to:

  • Gothic Remake
  • Disney Epic Mickey: Rebrushed
  • Titan Quest II
  • _ _ _ _ _ _ (aka „nieznana gra #1”)
  • _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ (tak, to pięć słów & 23 litery aka „nieznana gra #2”)
  1. Źródło ↩︎
Powiązane Wpisy