Dark Fenix
Wiadomości Gothic

Gothic Classic Khorinis Saga została zapowiedziana. To wydanie zbiorcze Gothic Classic i Gothic 2: Complete Classic na Nintendo Switch.

Gothic Classic Khorinis Saga

Classic Khorinis Saga zostanie wydana w specjalnym polskim pudełku. Obie gry znajdą się na jednym kartridżu a sugerowana cena to 169,99 zł, choć możemy znaleźć oferty w przedsprzedaży za 148,90 zł. Jest to dobra oferta, jeśli planowaliście nabyć te tytuły. Premiera przewidziana jest na 27.06.2024, czyli już za niecałe dwa miesiące.

Niestety są też wątpliwości związane z tym wydaniem. Wydanie zbiorcze debiutuje ledwo pół roku po premierze wydań pojedynczych. Osoby, które zakupiły G1 i G2 na Switch w premierowych cenach mogą czuć się oszukani. Zarówno Gothic 1, jak i Gothic 2 dalej ma problemy techniczne. G1 pomimo zapowiedzi do dziś nie otrzymał patcha dodającego ulepszone oświetlenie/cienie. G2, mimo że otrzymał dwie łatki, dalej nie potrafi wyświetlić polskiej litery „Ł” na początku wyrazu, zmusza nas to do spędzenia nocy w „óżku” a nie „Łóżku”. Niedawno otrzymaliśmy zapowiedź Edycji Kolekcjonerskiej Gothic Remake, w związku tym fani oczekiwali zapisu rozgrywki z nowej gry na filmie a nie kolejnej zapowiedzi re-wydania klasycznych wersji.

Gothic Classic Khorinis Saga możecie zamówić w:
gamefinity.pl za 148,90zł
eu.store.thqnordic.com za 39,99 Euro

Gothic Classic Khorinis Saga
Polska okładka Gothic Classic Khorinis Saga

Powiązane Wpisy