Dark Fenix
Wiadomości Gothic 2: Noc Kruka

Wczoraj informowaliśmy was o przeciekach a dzisiaj już oficjalnie możemy potwierdzić, że Gothic 2 ukaże się na konsoli Nintendo Switch.

Gothic2 Switch

Jest to wydanie „Complete Classic” a więc zawiera również dodatek Noc Kruka. Gra zadebiutuje 29 listopada 2023. Podobnie jak to było przy pierwszej części gra dostępna jest w dwóch wariantach. Cyfrowej w sklepie Nintendo eShop oraz fizycznej w sklepie THQ Nordic. W przyszłości możemy spodziewać się limitowanej ilości pudełek w polskich sklepach. Aktualnie nie wiemy nic o polskim pudełku gry.

Wraz z ogłoszeniem tego wydania otrzymaliśmy trailer. Ponownie ujrzeliśmy gameplay gry udoskonalony efektami znanymi z modyfikacji DX11. Co ciekawe pierwsza część też była reklamowana w ten sposób a ostatecznie skończyło się tylko na podstawowej grafice.
Nie otrzymaliśmy też listy poprawek jaką będzie zawierać wydanie na Switcha.

Fizyczne wydanie wyceniane jest na 29,99 euro co po przeliczeniu wynosi 140 zł. Natomiast wydanie cyfrowe aktualnie ma 20% rabat i wynosi 23,99 dolarów co po przeliczeniu wynosi 105 zł. Oczywiście przy wydaniu pudełkowym należy doliczyć koszty wysyłki.
Ciekawym zestawem w sklepie THQ Nordic jest połączenie Gothica 2 z portfelem z wytłoczonym logiem Śniącego. Zestaw wyceniony jest na 44,99 euro. Jest to też wydanie limitowane do 999 sztuk.

Gothic 2 Complete Classic na Nintendo eShop
Gothic 2 Complete Classic na THQ Nordic Shop
Gothic 2 + portfel na THQ Nordic Shop

Powiązane Wpisy