Gamescom 2017
Dark Fenix
ELEX Wiadomości

Gamescom 2017 za nami, czas podsumować nowe informacje o ELEX’ie.

Gamescom 2017
Logo Gamescom 2017

Jedną z ciekawszych informacji przekazanych na Gamescomie, to fakt że ELEX będzie miał 4 rozdziały. Oczywiście w grze występuje krótki prolog, a po zakończeniu wątku głównego będziemy mogli swobodnie poruszać się po świecie gry.

Kolejną ważną informacją jest potwierdzenie braku DLC. Przedstawiciele Piranha Bytes mówią, że tworzenie dodatków sprawia spore problemy, a jednocześnie niektórzy gracze nie mogą zapoznać się z kompletnym produktem.

Potwierdziły się również pogłoski jakoby Björn Pankratz był twórcą Soundtrack’a do ELEX’a. Sam Björn mówi, że od 25 lat tworzy muzykę jako hobby i w końcu nadszedł moment, w którym trzeba zrobić coś większego.

Na Gamescomie pojawiły się również cosplayerzy, którzy wcielili się w postacie z gry ELEX. Wszystko za sprawą „Lightning Cosplay„, które przygotowało cosplay Nasty (wojowniczki z pustyni) oraz wojownika z frakcji Kleryków.

Jak to bywa przy dużych imprezach gamingowych, w internecie szybko pojawiają się nowe gameplay’e oraz nowe screenshoty z gier. Nie inaczej było w przypadku ELEX’a, oto dwa nowe gameplay’e w wysokiej jakości.

W sieci ukazały się również relacje prosto z Niemiec, przygotowane przez polskie redakcje gamingowe.
Tekstowa relacja GryOnline.pl oraz
Relacja w formie video od TVGry.pl

Więcej grafik znajdziesz w naszej galerii na fb

Polski Dubbing w ELEX’ie

Dyskusja na forum