Romek
Wiadomości Seria Gothic

Jowood Productions oraz Piranha Bytes z radością ogłaszają zniwelowanie wszystkich spornych różnic, które pojawiły się w przeszłych miesiącach. Firmy kontynuują współpracę nad ich poszczególnymi projektami nie wykluczając przyszłej kooperacji nad potencjalnymi przyszłymi projektami. Obecnie Jowood współpracuje z Spellbound Entertainment nad czwartą częścią gry z serii Gothic. Piranha Bytes cały swój wysiłek wkłada w nową grę RPG o roboczym tytule RPB.

Jowood: Uznana marka produktów Gothic dostępna w sklepach, będzie przypominać o ogólnoświatowej dystrybucji przez internet prowadzonej przez naszą firmę, co będzie procentować w przyszłości. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się odłożyć na bok dzielące nas różnice z firmą Piranha Bytes. Po okresie długiej i owocnej współpracy, wspaniałym rozwiązaniem było znalezienie najlepszej drogi dla obydwu partnerów. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować marketing produktów z Serii Gothic oraz spełniać bardzo wysokie oczekiwania lojalnych graczy serii.

Z pewnością jest to pozytywna przesłanka, która może dawać nadzieje na kolejne udane produkty. Jednak co tak naprawdę będzie oznaczać współpraca obu firm dla serii Gothic pokaże przyszłość. Miejmy nadzieje, że tylko i wyłącznie plusy…