Romek
Wiadomości

Zagadka związana z firmą, która zajmie się opieką wydawniczą nad Risen 2: Dark Waters w końcu rozwiązała się. Oficjalnym wydawcą gry będzie CENEGA. Zobaczymy co ciekawego uszykuje dla nas wydawca do czasu premiery. Z niecierpliwością czekamy na nowe informacje związane z wydaniem gry w Polsce.

Cenega, oficjalny partner firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością informuje o dodaniu gry Risen 2: Dark Waters do planu wydawniczego firmy. Tytuł zostanie wydany w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i  PlayStation 3. GraRisen 2 będzie dostępna w sklepach 27 kwietnia 2012 r., w dniu europejskiej premiery tego tytułu.

Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez Piranha Bytes –  twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć. Od jego wyborów zależeć będzie los statku i załogi, a w miarę rozwoju fabuły – także całej krainy.

 

Cechy charakterystyczne Risen 2:

Gra twórców bestsellerowej serii Gothic.

Następca wielokrotnie nagradzanej gry Risen.

Klasyczna gra RPG z rozbudowaną fabułą, mnóstwem questów głównych i pobocznych, oraz koniecznością dokonywania ważnych dla dalszej rozgrywki wyborów.

Niepowtarzalny, mroczny i brutalny klimat piracki.

Nawet 50 godzin rozgrywki.

Broń palna, artyleria oraz zupełnie nowy system czarów towarzyszą dobrze znanej szermierce.

Kilka grywalnych frakcji.

Możliwość przejmowania statków na własność, kradzieże, abordaże.

Własny okręt jest naszym domem i centrum dowodzenia.

Rozległy ocean z wieloma wyspami do zwiedzenia.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego trailera, z polskimi napisami, na naszym kanale YouTube.
Oficjalna strona gry: http://www.risen2.com.
Facebook: http://www.facebook.com/risengame