Romek
ArcaniA: Upadek Setarrif Wiadomości

Spodziewaliście się tego? Wydawało się wręcz niemożliwym, że po upadku JoWood i zawirowaniach związanych z produktami tej spółki, dodatek do ArcaniA: Gothic 4 ujrzy światło dzienne. Informowaliśmy Was parę tygodni temu, że dodatek był teoretycznie gotów, kiedy do sieci trafiło zdjęcie partii gry leżącej w magazynie.

 

Jak podaje serwis World of Gothic, ArcaniA – Fall of Setariff jest dostępne w sprzedaży w niemieckim sklepie Amazon.de w cenie 19,99 €. Produkt pojawić się ma w sprzedaży 25 października, czyli za około miesiąc. Dodatkowo sugerując się wypowiedziami Megalomaniac’a na niemieckojęzycznej części forum WoG można domniemywać, że faktycznie Nordic Games GmbH planuje wydać ten dodatek, przynajmniej tylko w niemieckiej wersji językowej. Bądźcie z nami na bieżąco, gdyż na pewno poinformujemy Was czy rzeczywiście jest coś na rzeczy.

Więcej w rozwinięciu newsa

Upadek Setariff na Amazon.de

Dyskusja na forum

 

Dodatek będzie oferował od 4 do 8 godzin rozgrywki i będzie w pełni samodzielny. Cena detaliczna ma oscylować wokół 14,99€, a produkt dostępny we wszystkich elektronicznych punktach sprzedaży.

Jesteśmy zadowoleni z faktu, że ArcaniA – Fall of Setarrif będzie pierwszą premierą naszej spółki. Wciąż dużo się dzieje na zapleczu ale nie mógłbym wymyślić lepszego sposobu przełamania lodów i rozpoczęcia naszej komunikacji inaczej jak przez tą wiadomość.

skomentował  Lars Wingefors, CEO, Nordic Games