Romek
Wywiady Modyfikacje

Quarrior był pierwszym reżyserem który nakręcił parodie o Gothicu. Swoje dzieło, dobrze znany nam „Gothic Prawdziwa Historia” stworzył na podstawię „Gothic Der Film”, z którego wyciął kilka scen i dodał własne dialogi. Obecnie Quarrior planuje kontynuacje, swojego wielkiego hitu który wyszedł w 2007 roku.

Revan: Co cię natchnęło do przerobienia „Gothic Der Film” na znaną nam już „Gothic Prawdziwą Historię”?

Quarrior: Natchnął mnie serial Gondorowscy – przeróbka Władcy Pierścieni. Chciałem zrobić taki serial tylko w innych realiach i z inną fabułą. Tak myślałem jaki film przerobić i wybór padł na Gothic: Der Film.

Revan: Dlaczego Buryzenek został bohaterem? A nie np. Czesiek krzywa twarz i lub coś w tym stylu?

Qarrior: Po prostu wyszło jakoś tak z siebie. Ogólnie 99% tekstów, wydarzeń, fabuły i reszty powstawało na bieżąco podczas przerabiania.
Diego tak nazwał bohatera i tak się przyjęło.

Revan: Jacy bohaterowie będą w następnej serii, o ile jakaś będzie?

Qarrior: Całkiem możliwe, że będzie. Głównie będą ci co byli. A nowi niech pozostaną tajemnicą do czasu premiery.

Revan: Będą jeszcze zabawniejsze momenty niż, które były w pierwszej serii?

Qarrior: Nie wiem, teksty zawsze daję takie jakie mi do głowy przyjdą A to czy są śmieszne czy nie oceniają dopiero widzowie. Ale na pewno będzie kilka ciekawych motywów i kilka rozwiązań, których nie było jeszcze w żadnych przeróbkach.

Revan: Mówiłeś na swoim profilu że masz kogoś kto by przerobił „Gothic Der Film” ale też przystosujesz się do tego żeby były własne sceny. Jakie jest twoje zdanie na ten temat?

Qarrior: Raczej wolę przerabiać gotowe filmy. Dlatego ktoś nakręci coś jak Der Film w Gothicu 2, a ja to po prostu przerobię.