Romek
Wiadomości Wywiady

W dniu dzisiejszym mamy dla was wywiad przeprowadzony z Panem Ziomkiem. PanZiomek aka Bagwell jest kolejnym reżyserem , który robi filmiki z gry Gothic, nakręcił w swojej karierze już mnóstwo filmów w Gothicu jak między innymi, zablokowane przez Youtube – Addon World Story, czy ostatnio wydany Regnum. 1: Jak zaczęła się twoja karriera na YT i z filmami z Gothica ??

Moja kariera zaczęła od wpisania w wyszukiwarce na Youtube hasła ”gothic”. Zauważyłem tam Prawdziwą Historię, ale szukałem dalej i znalazłem film Patoka pt. Deja Vu. Obejrzałem tylko z dwa odcinki i pomyślałem, że też coś takiego zrobię. Założyłem konto na serwisie pod nazwą GonzalesCLS i zrobiłem swój pierwszy film pt. Przygody Grega Sparrowa (nie polecam, ponieważ jest to mierna produkcja). Później się przeniosłem na konto Bagwell145, ale mi zbanowali i założyłem konto o nazwie PanZiomek (w szkole mnie nazwali Ziomek i postanowiłem założyc o tej nazwie konto, ale nick Ziomek był zajęty, więc dodałem Pan.

2: Dlaczego skasowałeś Addon World Story ??

Cóż, cała seria Addon World Story została zablokowana przez Warner Music Group i nie wiedziałem wtedy jak podmienic muzykę i jak odzyskac z dźwiękiem, a studio i tak się rozpadło po kilku dniach, więc nie było powodu by to ratowac.

3: Czy poza Regnum jeszcze coś planujesz ??

Tak. Będzie to film godzinny z chociaż trzema wątkami głównymi i kilka pobocznymi, ale to dopiero w wakacje.

4: Czy robisz jakieś modyfikacje na potrzeby do swoich filmów ??

Nie robię, ponieważ mi to niepotrzebne i zajmuje dosyć dużo czasu, a wystarczy mi sam Gothic i świat, który już jest.

5: W jakich grach jeszcze kręcisz poza Gothiciem ??

5. Poza Gothiciem kręcę jeszcze w Halo Custom Edition oraz chciałbym nakręcic krótki odcinek w Conflict Desert Storm, ale za mało ludzi jest. Planuję też w innych, ale ten plan odchodzi na tą chwilę na bok.

6: Czy własnoręcznie tworzysz scenariusze do filmów czy z czyjąś pomocą ??

Sam tworzę scenariusze. Scenariusz do Regnum zajął mi ponad 6 godzin, ale było warto. Jeszcze nikt mi nie pomagał. Sam wolę tworzyc.

7: Dlaczego przy filmie Regnum skorzystałeś z pomocy MadGoth Studio jeśli chodzi o dubbing ??

Przede wszystkim nie mają głosu jak dzieci i bardzo pomogli, ponieważ siedzieli przy dubbingu dosyc długo. Dziękuję Mad Goth.

8: Czy przewidujesz w najbliższym czasie koniec karriery.

Jeszcze nie planuję, ale na pewno kiedyś to nadejdzie.

Na koniec chce pozdrowic mamę, tatę, dziadka… I zapraszam na moje konto YouTube – PanZiomek