ELEX II Jetpack
Dark Fenix
Wiadomości ELEX 2

Opublikowano Zwiastun Frakcji w ELEXie 2. W trailerze oprócz przedstawienia frakcji usłyszeliśmy po raz pierwszy dubbing w drugiej części ELEXa.

ELEX II Jetpack

Zwiastun pokrótce przedstawia nastawienie wszystkich frakcji do głównego bohatera. Oprócz samego trailera strona www gry została zaktualizowana o opis frakcji:

Berserkowie to wykwalifikowani magowie, którzy wykorzystują moc elexu do rzucania wszelkiego rodzaju zaklęć. Udało im się przekształcić pustynię Tavar w zieloną i bujną utopię, a także założyli placówkę w dawnej twierdzy Banitów.

Banici są rozrzuceni po całym Magalanie – niektórzy banici dołączyli do Berserków, gdy ci przejęli Tavar, niektórzy przenieśli się do krainy krateru Ateris i kontynuowali swoje zbrodnicze życie.

Albowie wyciągnęli wnioski z porażki w ELEX i wrócili jako grywalna frakcja. Jax może ponownie zostać dowódcą Albów. Gdy Jax zniszczył Hybrydę dawni antagoniści ograniczyli użycie elexu, ponieważ ujrzeli, jak skuteczny może być Alb z prawdziwymi emocjami. Nadal nie należą do najradośniejszych, ale ich sprawność bojowa czyni z nich interesujący wybór.

Frakcja numer cztery to Klerycy, którzy słyną z zamiłowania do inżynierii i tworzenia potężnych robotów bojowych napędzanych przez elex. Klerycy zapłacili wysoką cenę w wojnie z Albami. Nie tylko stracili swój dom w Ignadonie, ale także wielu ich braci i sióstr padło na polu bitwy.

Morkoni to zupełnie nowa frakcja w grze ELEX 2. Kiedy meteor uderzył w Magalan, niektórzy ocaleni uciekli do podziemnego systemu tuneli i żyli życiem w ciemności i ubóstwie. Ale ostatnio zaczęli opuszczać podziemia i chcą szerzyć swoją religię w całym Magalanie i zgładzić każdego, kto się im sprzeciwi.

Drugą ważną rzeczą oprócz samego Trailera jest polski dubbing. Artur Dziurman ponownie wciela się w głównego bohatera Jaxa i tym razem będzie to rola wymagająca przekazania większej ilości uczuć.

Sprawdź Edycję Kolekcjonerską ELEXa 2
Strona WWW ELEXa 2
Śledź nas na Fabebooku