Damianut
Modyfikacje Wiadomości

Minione święta Wielkanocne stały się okazją dla kilku grup modderskich na podzielenie się postępami w pracach. Zespół tworzący Złote Wrota II: Serce Bogini postanowił opowiedzieć o świątecznym zwyczaju Hasyjczyków, których ślady znajdziemy na zamieszkanej przez nich kiedyś wyspie Samoi. Twórcy Żeglarzy Burz podzielili się ujęciami z zamku lorda Alzama. Das Odyssee – Modteam opublikował video z życzeniami, prezentujące nowe animacje, mechaniki i lokację z powstającej modyfikacji Dark Age – miasto kupieckie Gran Puerto.

Złote Wrota II: Serce Bogini

Hasyjczycy mieli prawdziwą obsesję na punkcie krwawych ofiar na cześć swojej bogini Hatiret. Mimo, że sto lat temu ówczesny król Elei Sireus V wybił ich niemal co do nogi, będziemy mogli poznać ich zwyczaje.1 Jednym z nich było rozpoczynanie świąt od nacięcia dłoni, co robili upuszczając krew do specjalnie przeznaczonej do tego misy – w przedsionku swojej ogromnej świątyni, którą przyjdzie nam zwiedzić.2

Nagranie ze strony projektu na Facebooku.

Gothic II: Żeglarze Burz

Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie rodziny i bliskich! Z tej okazji mamy dla Was mały prezent, kilka ujęć z zamku lorda Alzama!

Odyssee – Dark Age

“Dzień w kupieckim mieście Gran Puerto” – to tytuł świątecznego materiału wideo4, który został opublikowany przez twórców “Odyseji”, jednego z największych modów do gry Gothic 2. Film ujawnia najnowsze zmiany, które zespół Odyssee Modteam zaimplementował w nadchodzącej kontynuacji, zatytułowanej “Odyseja – Mroczny Wiek”.

Witajcie,
W ciągu ostatnich paru miesięcy wprowadziliśmy kilka nowych animacji, które chcielibyśmy wam przedstawić. W planach jest ich o wiele więcej.

Oprócz animacji, które zostały stworzone od zera, do gry wprowadziliśmy plecak od Herobrine’a, który był już przeznaczony dla Odyssey. Zając również był już wcześniej widziany.

Twórcą animacji z wózkiem jest Risepolak. Wszystkie pozostałe zostały stworzone przez Suregona.

Za skrypty hełmu odpowiada Damianut.

Miłej zabawy z naszym nowym filmem!
Odyssee Modteam

  1. Gothic II Złote Wrota: Serce Bogini – Teaser, YouTube [Dostęp: 31.03.2024] ↩︎
  2. Gothic II Złote Wrota: Serce Bogini, Facebook [Dostęp: 31.03.2024] ↩︎
  3. Gothic 2: Żeglarze Burz, Facebook ↩︎
  4. Dark Age Ostern 2024, YouTube ↩︎

Powiązane Wpisy