Romek
ArcaniA: Gothic 4 Wiadomości

Najbliższy weekend na kanale hyper poświęcony będzie gorącej premierze października, jaką jest Arcania: Gothic 4 oraz poprzednim częściom serii Gothic. Redaktorzy Hyper dokładnie przyjrzą się wszystkim odsłonom sagi Gothic oraz pokażą Fresh Air z Arcanii. Nasz serwis dołożył swoją cegiełkę do tej akcji.

Nasz wysłannik został zaproszony na wywiad zorganizowany przez kanał Hyper w siedzibie CD Projekt, dotyczący fenomenu serii Gothic oraz nadchodzącej Arcania Gothic 4.

Yeed dotarł na miejsce w porannych godzinach, jakiś czas przed ekipą Hyper, dzięki czemu miał przyjemność spędzić dłuższą chwilę przy luźniej rozmowie z Hubertem Habasem – Marketing & PR Managerem CD Projekt. Relaks nie mógł jednak trwać wiecznie i trzeba było zabrać się do roboty. Yeed udzielił kilkunastominutowego wywiadu, w którym podzielił się swoimi wrażeniami dotyczącymi najnowszej odsłony Gothica, jak i całej serii. Jak to wszystko wyglądało? Dowiecie się oglądając wywiad na kanale hyper, w sobotę, 16 października o godzinie 22:00. Gorąco zapraszamy!

Powiązane Wpisy