Romek
Wiadomości ArcaniA: Gothic 4

Znaleziono sposób na uruchomienie konsoli w demie Arcania: Gothic 4. Konsola zawiera sporo komend, które pozwalają na naprawdę wiele – od zmiany pogody, przez podwyższenie poziomu rozwoju postaci, do przejęcia kontroli nad dowolnym NPC’tem. W rozwinięciu newsa znajdziesz instrukcję uruchomienia konsoli jak i filmik prezentujący zabawę z komendami.

 

Wejdź w „Moje dokumenty” a następnie do katalogu „ArcaniA – Gothic 4 Demo”. Znajduje się tam plik „Input.xml”. Wejdź w jego edycję. W tym celu kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „otwórz za pomocą”. Następnie kliknij na „Wybierz program…” i wyszukaj na liście aplikacji notatnik (notepad). Zaznacz go i kliknij „ok”. Uruchomi się edycja pliku „Input.xml”. Przejdź na sam dół treści i wklej przed ostatnią linijką (</Inputs>) poniższe wiersze:

<Input command=”cheat menu”>
<Key code=”41″/>
<Activation type=”first active”/>
</Input>

Po wklejeniu powinno to wyglądać tak jak na poniższym screenie.

Zapisujemy plik i uruchamiamy demo Arcania: Gothic 4. Po uruchomieniu rozgrywki wciskamy tyldę („~”). Jeżeli wszystko poszło tak jak należy, powinna uruchomić się konsola z wieloma komendami w języku angielskim. Teraz pozostaje nam tylko ich testowanie. Jeżeli masz problemy z uruchomieniem konsoli, zajrzyj na nasze forum (link pod filmikiem).

  >>Forum Arcania: Gothic 4 – problemy z konsolą