620x300
Romek
Wiadomości Wewnętrzne

Nieuchronnie i z wypiekami na twarzy zbliżamy się do kolejnych ósmych już urodzin portalu Gothic Up. Oczywiście specjalne okazje wymagają specjalnych bonusów, swoistego ukoronowania naszej ciężkiej 8-letniej pracy…po prostu czegoś ekstra. Co więcej, nasza strona główna przeszła gruntowną modernizację! Z tego powodu zanim otworzymy urodzinowe szampany postanowiliśmy udostępnić wam coś ekstra!!!. Z nieocenioną pomocą dobrego drucha naszego portalu, czyli Robena uruchamiamy specjalny urodzinowy konkurs. Tym razem do wygrania coś na co zęby ostrzy sobie pół naszego składu, jeśli nie cały. Nagrodą główną w zabawie jest: Crysis 2: Nano Edition na Playstation 3. W skrócie to MEGA wypasiona limitowana edycja kolekcjonerska znanej gry Cryteka w której skład wchodzi:

Nano Plecak – projekt plecaka wzorowany na kombinezonie Nanosuit 2, wyróżnia się futurystycznym wyglądem. Posiada wyściełaną kieszeń, która pomieści nawet laptopa 17 cali
Figurka Alcatraz – wyprodukowana przez renomowaną firmę First4Figures, figurka postaci na nowojorskiej taksówce z elementami podświetlenia.
Album z grafikami z gry
Metalowe pudełko na grę
Gra Crysis 2 w Edycji Limitowanej

Wszystkie szczegóły znajdziecie w rozwinięciu newsa.

 

Co zrobić aby móc zawalczyć o to cudo?

Wasze zadanie w ramach pierwszego urodzinowego konkursu jest proste… pozornie. Musicie bowiem napisać tekst w dowolnej formie na temat „Gothic i Crysis to ta sama gra!”. Cóż to oznacza? Waszym celem będzie wykazanie w swojej pracy wszelkich podobieństw między grami z serii Gothic, a częściami serii Crysis. Podobne zwroty akcji, elementy fabuły, składniki świata przedstawionego, motywy, rozwiązania techniczne. Jednym słowem
– wszystko co uda Wam się zauważyć. Opatrzenie tekstu zestawionymi screenami obrazującymi podobieństwo nie jest konieczne, ale jak najbardziej będzie dużym plusem dla Waszej pracy.
Uwaga – tekst nie ma żadnych ograniczeń! Możecie napisać go satyrycznie lub tylko z przymrużeniem oka (prosi się o nie pisanie prac w przesadnie poważnej formie). Według zasady „minimum słów, maksimum myśli”. W stylu potocznym lub literackim. Z subiektywnymi wtrąceniami albo urzędowo. Skupiając się tylko na głównym temacie, a być może wędrując obok niego. Cała koncepcja zależy tylko i wyłącznie od Was! Fundamentalne zasady, które musicie spełnić to: praca musi być na temat, z zachowaniem zasad języka polskiego, nie może być plagiatem.
Dopuszczalne formaty to: .doc, .txt oraz .pdf.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest administracja gothic.org.pl

2. Nagrodą za wygranie zadania jest gra Crisis 2 Nano Edition. Limitowana Edycja kolekcjonerska wydana na platformę Playstation 3

3. W konkursie udział brać mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy naszego forum – gothic.org.pl/forum (jeżeli nie posiadasz jeszcze konta- załóż. Zajmie to dosłownie minutę, gdyż nie wymaga potwierdzenia rejestracji mailowo).

4. Z udziału w konkursie wykluczona jest administracja gothic.org.pl.

5. Konkurs rozpoczyna się 25 sierpnia 2011r. i potrwa dwa tygodnie, tj. do 8 września 2011 r. włącznie.

6. Organizator konkursy ogłosi wyniki w ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu, to jest do 22 września 2011 r.

7. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu w przypadku, gdy ilość nadesłanych prac nie przekroczy 4, a wśród nich nie pojawi się na tyle interesująca praca/e, aby w opinii administracji gothic.org.pl, zasłużyć na wygraną i nagrodę.

8. Zwycięska praca zostanie wybrana przez komisję składająca się z członków administracji gothic.org.pl

9. Prace proszę słać na adres mailowy konkurs@gothic.org.pl

10. W tytule maila powinna znaleźć się nazwa konkursu: Urodzinowy konkurs Gothic Up, oraz Wasz nick na forum. Przykład: Urodzinowy konkurs Gothic Up, Biafra.

11. Zwycięzca konkursu dostanie wiadomość zwrotną z prośbą o podanie adresu, na który ma być wysłana nagroda.

Powodzenia!!