stoy logo2
Romek
Wiadomości Risen 2: Mroczne Wody

Znajome RPG, Risen 2: Dark Waters, pojawi się w Szwajcarii na targach Toy Messe, które rozpoczną się już za kilka tygodni! Co ważniejsze, jak podaliśmy w tytule, będzie to wersja grywalna czyli każdy zainteresowany będzie mógł weń zagrać.

Osoby które chcą zrecenzować Risen 2: Dark Waters, jak i inne gry które pojawią się w Szwajcarii, mają niewiele czasu na przygotowanie się do tego. Targi w Bernie zaczną się już 28 września!

stoy logo2

Wydawca gry, firma Deep Silver, kilka dni temu potwierdził udział Risen 2 w targach aby zaprezentować najnowsze przygody swoich bohaterów. Twórcy chcą pokazać że ich najnowsze dziecko będzie hitem. Małą zapowiedzią tego co wydarzy się w Szwajcarii były targi GamesCom na których zaprezentowano kilka nowych detali.

Na szwajcarskich targach gracze będą mieć możliwość wypróbowania gry, toteż powstaje już wersja beta-2, która ma zaprezentować nowości w systemie rozgrywki. Jednak studio Piranha Bytes ma jeszcze trochę czasu na usprawnienie gry – na sklepowych półkach pudełko z Risen 2 pojawi się dopiero na początku przyszłego roku!