Baner Veritas PYRKON V2
Patka 98
Wiadomości

Już za niecały miesiąc miłośnicy fantastyki wszelakiej spotkają się na jedynym takim konwencie fanów fantasy w Polsce. W zeszłym roku na festiwalu można było spotkać przedstawicieli The Chronicles of Myrtana Team. Podczas tegorocznej edycji konwentu odbywającego się w dniach 14-16 czerwca w Poznaniu zobaczymy twórców platformy Veritas RP oraz delegację Gothic 2 Online. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nich programem!

Pojawienie się oficjalnej delegacji G2O oznacza również, że nie zabraknie wydarzeń promujących całą społeczność roleplay. Na prelekcji „Świat Gothica Online” będziemy mogli dowiedzieć się czym jest platforma, jakie rodzaje rozrywki czekają na każdego gracza oraz dlaczego warto dołączyć do tego commmunity.

Poza prelekcją, będzie można również znaleźć reprezentantów Gothic 2 Online przy stoisku wystawowym w strefie gamingowej projektu Veritas RP. W programie festiwalu zaplanowano również spotkanie z grupą artystyczną Bezimienny w sobotę o 17:00, Aula Mała. Uczestnicy będą mogli posłuchać stojących za Bezimiennym artystów, którzy opowiedzą o swoim procesie twórczym i inspiracjach czerpanych z gry „Gothic”.

Zainteresowanych wzięciem udziału zachęcamy do wcześniejszej rejestracji przez system tokenowy Pyrkonu. Nasza redakcja planuje mieć także swoich przedstawicieli na samym wydarzeniu, dlatego zachęcamy was do śledzenia naszej strony, Facebooka i Discorda, gdyż planowany jest reportaż z samego wydarzenia.

Pyrkon Festiwal Fantastyki
Veritas Roleplay
Discord Gothic Online Platform

Powiązane Wpisy