Dark Fenix
Gothic 2: Noc Kruka Modyfikacje Wiadomości

Dziś (10.12.2021) o godzinie 16 odbyła się premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych modyfikacji do Gothica II Noc Kruka. Gothic 2 Kroniki Myrtany Archolos dostępne są za darmo na Steamie, GoGu i na oficjalnej stronie modyfikacji.

Jeśli instalujecie Kroniki na grę z płyty nie musicie pobierać żadnych innych patchy. Instalator Modyfikacji zainstaluje wszystkie wymagane rzeczy.

Gothic 2 Kroniki Myrtany Archolos na GoGu
Gothic 2 Kroniki Myrtany Archolos na Steam
Aktualizacja #1
Gothic 2 Kroniki Myrtany Archolos na Moddb
Download na stronie twórców został wyłączony
Gothic 2 Kroniki Myrtany Archolos na stronie twórców
Instalator na stronie znajdziecie na dole strony pod nazwą „Download launcher”

Modyfikację możemy ulepszyć dodając nowe efekty graficzne. Wszystko czego potrzebujecie to mod DX11 wystarczy, że zawartość wypakujecie do folderu „System” w katalogu Gothica.

O czym opowiadają Kroniki Myrtany?
Wcielasz się w Marvina, młodego mężczyznę, którego czająca się na horyzoncie wojna wypędziła z domu. Rzeczywistość Archolos — rzekomej ostoi bezpieczeństwa — okazuje się daleka od jego oczekiwań. Bogaci kupcy pragnący tylko złota, słudzy króla Rhobara II, wprowadzającego w życie coraz to nowe i bardziej restrykcyjne prawo, oraz fale zdesperowanych uchodźców poszukujących lepszego życia. Marvin będzie musiał znaleźć sposób na przetrwanie w tym świecie pełnym zdrady, oportunizmu i sprzecznych interesów.
Nie jesteś wybrańcem. Nie jesteś złoczyńcą. Ale musisz przetrwać.
A może spróbujesz pomóc innym w potrzebie?
W Kronikach Myrtany sam decydujesz o swoim losie.