Romek
Wiadomości

Poznań Game Arena już za tydzień. Największe targi gier w Polsce odbędą się po raz kolejny w naszym pięknym kraju.
PGA – Poznań Game Arena odbędą się już za tydzień. To największe targi gier w Polsce. Na wszystkich odwiedzających będzie czekało przeszło 200 stanowisk. Game Arena to pokazy przedpremierowe i wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Więcej szczegółów na temat owego wydarzenia można przeczytać w rozszerzeniu.

Najważniejsze informacje:

– Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15 C
– 25 listopada, sobota godz. 10 – 20
– 26 listopada, niedziela godz. 10 – 18

– Bilety: 13 zł za dzień, 20 zł karnet dwudniowy (bilety do kupienia w kasach przed targami)
Turnieje główne

Counter Strike (pula nagród 10 tys. zł)

1 miejsce – 5 tys. zł
2 miejsce – 3 tys. zł
3 miejsce – 2 tys. zł

Wpisowe: 100 zł od klanu, płatne przed eliminacjami (dla zespołów, które awansują na PGA w cenie wpisowego wlicza się dwudniowy bilet)

– Enemy territory (pula nagród 10 000 zł)

Nagroda za 1 miejsce – 5 tys. zł

Nagroda za 2 miejsce – 3 tys. zł

Nagroda za 3 miejsce – 2 tys. zł

Wpisowe: 100 zł od klanu, płatne przed eliminacjami (dla zespołów, które awansują na PGA w cenie wpisowego wlicza się dwudniowy bilet na PGA)

– QUAKE 4 (pula nagród 5 000 zł)

Nagroda za 1 miejsce – 2,5 tys. zł

Nagroda za 2 miejsce – 1,5 tys. zł

Nagroda za 3 miejsce – 1 tys. zł

Wpisowe: 20 zł od osoby, płatne przed eliminacjami (dla graczy, który awansują na PGA w cenie wpisowego wlicza się dwudniowy bilet na PGA)

– FIFA 07 (pula nagród 5 000 zł)

Nagroda za 1 miejsce – 2,5 tys. zł

Nagroda za 2 miejsce – 1,5 tys. zł

Nagroda za 3 miejsce – 1 tys. zł

Wpisowe: 20 zł od osoby, płatne przed eliminacjami (dla graczy, który awansują na PGA w cenie wpisowego wlicza się dwudniowy bilet na PGA)

Wybrane turnieje otwarte!

– Tekken 5 – Tu obowiązuje wpisowe w wysokości 20 zł od osoby + do tego należy doliczyć kaskę na bilet. Swój udział potwierdzili już najlepsi gracze z Polski. Ponadto w turnieju udział wezmą zawodnicy z Niemiec, Finlandii, Wielkiej Brytanii oraz wielokrotny mistrz świata, bodaj najbardziej utytułowany zawodnik Tekkena Ryan Hart z UK.

– Warcraft 3 – Czy będzie wpisowe? To podamy już niedługo. W każdym razie jeśli tak – to wówczas zwycięzcy za bilet już nic nie płacą, dostają karnet dwudniowy.

– Starcraft – Jak jest Warcraft, to będzie i Starcraft. Sytuacja z wpisowym podobnie jak wyżej.

– Pro Evolution Soccer 6 – zasadę mamy jedną: PGA powinno być platformą spotkań osób z wszystkich najważniejszych scen. I tak staramy się działać. Dlatego nie powinno na PGA zabraknąć PES’a. I nie zabraknie! Wpisowego nie ma, żeby wziąć udział w turnieju, wystarczy przyjść na imprezę i kupić bilet.

– Need For Speed Carbon – najnowsza samochodówka ze stajni EA. Zero wpisowego, trzeba kupić bilet.

– Prey – nowa gra, której społeczność turniejowa się rodzi. Ale wierzymy, że warto tej społeczności pomóc. Bez wpisowego.

– Flat Out 2 – może trochę niedoceniana, ale wymiatająca gra samochodowa. Pierwszy w Polsce turniej w tą grę, bez wpisowego oczywiście.

– Gears of War – jeden ze sztandarowych tytułów na konsolę Xbox 360, którego PlayTeat możecie przeczytać na www.giery.eu. Obok turnieju odbędzie się pokaz specjalny tej gry. Tego nie wolno ominąć. By wziąć udział w turnieju wystarczy mieć bilet na PGA.

Nie jest to zamknięta lista turniejów. Jeszcze coś do niej dojdzie, ale o tym dowiecie się nieco później. O nagrodach poinformujemy za kilka tygodni. Wciąż nad tym pracujemy, tak aby były jak najbardziej atrakcyjne. Szczegóły dotyczące poszczególnych turniejów, regulaminów, terminów etc. znajdziecie już wkrótce na naszej stronie www.gamearena.pl

Powiązane Wpisy