Romek
Wiadomości

Ostatnio mogliście zauważyć różne edycje Risen 3 : Władcy Tytanów, a wraz z nimi można było dostrzec kilka ciekawych rzeczy oraz mapę świata. Jest mała i lekko niewyraźna, lecz można dostrzec pewne podobieństwa względem poprzedniej części względem występujących tam wysp.

Widać znaczące różnice pomiędzy nimi, więcej w rozwinięciu newsa.

 

Jak można zauważyć będziemy mogli ponownie odwiedzić Wyspę Złodziei zamieszkaną przez gnomy, które były dla nas wrogo jak i przyjaźnie nastawione.

Również widoczna jest wyspa Tacarigua gdzie rozpoczynaliśmy naszą przygodę w drugiej części Risena.

Antiqua wydaje się mocno zamknięta, lecz prawdopodobnie znajdziemy tam różne jaskinie czy inny mniejszy czy większy teren do eksploatacji.

Wyspa Umarłych jest doskonale widoczna oraz osiągalna dla naszego okrętu, więc spędzimy tam trochę czasu.

Wyraźnie widać całą północną część Zaginionego kontynentu, w którym mieściło się zniszczone przez Tytanów wielkie królestwo ludzi.

Jak widać, żegnamy się z południowymi wyspami oraz brzegami na rzecz części północnej, więc najwidoczniej nie spotkamy tego samego plemienia, z którym współpracowaliśmy w poprzedniej części.

Można zauważyć gdzie nowe wyspy – Kalador oraz Taranis – gdzie najprawdopodobniej będzie rozgrywała się główna cześć fabuły.

 

Jak widać twórcy pozostawili większe wysepki oraz zapomnieli o tych, które nie przypadły do gustu w poprzedniej części. Lecz i tak będziemy mieli duże pole do zwiedzania na wiele godzin.

 

Informacja od naszym rosyjskich znajomych ze strony www.Risen2.ru