Romek
Wiadomości ArcaniA: Gothic 4

Przed godziną JoWood wraz z Spellbound poinformowało o pierwszym z dwóch planowanych dodatków do gry Arcania: Gothic 4. W tej chwili nie za wiele o nim wiadomo. Pierwszy szczegół to tytuł – Upadek Setarrif – dający nam do myślenia. Fabularny wstęp:

Tajemniczy demon wędruje przez Argaanię, skupiając wszystkie swoje niszczycielskie moce na niszczeniu nadmorskiego miasta Setariff. Nieświadomy tego, bezimienny bohater wraca na dwór królewski by uzyskać audiencję u króla Rhobara III – obecnie już zdrowego, który opowiada mu o okropnych wydarzeniach, które spadły na tą ziemię i o pilnej potrzebie powrotu mistrza.

W tym rozszerzeniu dalej prowadzimy historię bezimiennego bohatera, czyli będziemy kontynuować fabułę. Oraz najważniejsza informacja o Upadku Setarrif: po raz pierwszy gracze mogą grać innymi znanymi postaciami z serii Gothic! Będziemy mogli korzystać z unikalnych umiejętności dla każdej z postaci. Również będziemy w stanie zobaczyć nowe lokacje jak miasta, nadbrzeża, dżungle czy wulkaniczne tereny.

Również chcemy Wam zaprezentować 3 ujawnione screeny z tego dodatku.

 

Pozostałe screeny w rozwinięciu newsa!