patch grid 0
Romek
Wiadomości Risen 3: Władcy Tytanów

patch grid 0

Piranha Bytes nie zapomniała o swojej najnowszej produkcji i wydała kolejny patch. Nakładka oznaczona numerem 1.20 wprowadza nowy poziom trudności o nazwie „Ultra” i naprawia kilka błędów, utrudniających wykonywanie zadań.
Patch dla polskiej wersji gry pobierze się automatycznie ze steam. Jeśli posiadacie wersję pozbawioną zabezpieczeń DRM zapraszamy do naszego downloadu.

Pełna lista zmian dostępna w rozwinięciu.

Od dziś w czasopiśmie CD-Action dostępny jest Risen 2: Mroczne Wody, cena gazety to 15,99zł.

 

Lista zmian:

Nowości:

– Zostaje dodany całkowicie nowy poziom trudności „Ultra”. W tym trybie gracz już nie jest odporny na obrażenia podczas uników wykonywanych przewrotem oraz zostaje dodany czas oczekiwania na mikstury oraz jedzenie w trakcie walki.

Balans:

– Zbalansowano walkę finałową z potężnym wężem morskim.
– Naprawiono : Jaffar już nie będzie powielał wartości zbieranych pieniędzy.

Poprawki:

– Naprawiony błąd, w którym gracz mógł utknąć podczas skoku po zejściu z drabiny.

– Naprawiono błąd, w którym gra uniemożliwiała graczowi znalezienie lśniących pereł w małżach podczas misji „Znaki Starożytnych”.
– Naprawiono błąd, w którym Jaffar próbował zebrać przedmiot, który był aktualnie pod wpływem działania zaklęcia telekinezy.
– Naprawiono problem, w którym ciała pokonanych wrogów zbyt szybko znikały z powierzchni, przez co nie można było wykonać kilku zadań (ponieważ potrzebny przedmiot/przedmioty znajdowały się w pokonanym przeciwniku).
– Naprawiono błąd, w którym w kilku przypadkach Zachariasz miał problem z teleportem do wyspy Czaszki. Teraz jego teleportacja przebiega pomyślnie.