miniaturka news gup
Romek
Wiadomości Gothic Remake

W ostatnim czasie promocja nadchodzącego Gothic Remake trochę wyhamowała. Jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższych dniach ta sytuacja się odmieni. Wczoraj wieczorem za pośrednictwem Gothicowych social mediów dostaliśmy kolejny screen przedstawiający pierścień zewnętrzny Starego Obozu, a następnie THQ Nordic na swoim Facebooku opublikowało zapowiedź THQ Nordic Digital Showcase 2023.

Kolejny screen i znów Stary Obóz

Na załączonym obrazku widać więcej szczegółów niż było nam dane przy publikacji ostatniego screena ze Starego Obozu. Gołym okiem można dostrzec pozytywną zmianę w oświetleniu. Wszystko wydaje się mroczniejsze i bardziej pasujące do surowego klimatu Gothica. Jednak nadal na niebie brakuje magicznej bariery. Prawdopodobnie jest to kadr z nadchodzącego trailera.

Po opisie możemy wnioskować, że jest to przedsmak czegoś większego (trailer?). Najbliższą okazją na przedstawienie nowej zawartości jest wspomniany przeze mnie event.

THQ Nordic Digital Showcase 2023

Wczoraj za pośrednictwem Facebooka, THQ Nordic opublikowało zapowiedź nadchodzącego wydarzenia. Odbędzie się ono jutro, tj. 11 sierpnia o godzinie 20:45. Dostaliśmy możliwość obejrzenia transmisji pokazu na platformach YouTube i Twitch oraz na oficjalnej stronie.

366339153 675789611246812 5552984419274588889 n

Główną „gwiazdą” wieczoru ma być studio HandyGames, znane między innymi z gry Titan Quest. Nikt oficjalnie nie mówi o Gothicu, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że twórcy uraczą nas nową zawartością związaną z grą.