Romek
ArcaniA: Gothic 4 Wiadomości

Niedawno w kolejnym serwisie internetowym pojawiły się nowe screeny z Arcania: Gothic 4.  Są one częścią zapowiedzi gry napisaną przez ten serwis. O ile tekst nie przynosi nam nic nowego w temacie Arcania: Gothic 4 o tyle zrzuty już tak. Przedstawiają one sylwetkę głównego bohatera w stroju maga, walkę z bestiami czy też wygląd karczmy w grze. Wszystko znajdziecie w rozwinięciu newsa.

 

 

 

 

Dodatkowo serwis Gothic Up opublikował na oficjalnym forum Arcania: Gothic 4 dwa nowe zdjęcia z wiosennej konferencji CD Projekt. Uważni obserwatorzy zauważą kilka ciekawych rzeczy. Zapraszam także do rozwinięcia newsa, by obejrzeć te zdjęcia wraz z opisem.

 

 

Zrzuty z zapowiedzi Arcania: Gothic 4 na gamesrada.com

 

Kolejne zdjęcie, na którym bohater ma założoną szatę maga oraz przygotowuje się do rzucenia czaru. Co ciekawe, szata ta bardziej przypomina pancerz. Na szyi widoczny amulet dający nam określony bonus

 

Naprawdę, dłuugi ten miecz jest na tym ujęciu. Screen przedstawia nam ścierwojadów w odświeżonej oprawie graficznej. Bardziej przypominają gady z ery mezozoiku. Pozostaje mieć nadzieję, by cieszyć się taką zielenią w samej grze

 

 

 

 

Kolejne ujęcie, na którym bohater wydaje się być malutkim człowiekiem na przeciw potworom, tutaj: polnym bestiom. W tle jedna z kapliczek/ opuszczonych wieży, które nam przyjdzie zwiedzać.

 

 

 

Pamiętacie opowiadania, których akcja toczyła się w karczmie Murdy? Być może to jest właśnie ta karczma,Przyznacie, że nastrojowo jej wnętrze wygląda.

 

 

 

 

Nowe zdjęcia z CD Projekt Spring Conference 25-26 Marzec 2010

Na poniższym zdjęciu w prawym górnym rogu widać mini-mapę. Jest to wyspa Feshyr (to jej obszary były pokazywane na prezentacji). Na tej mini mapce widać wykrzykni wskazujący nam ważną osobę dla wykonywanego obecnie zadania. O trójwymiarowych znacznikach nad głowami postaci pisaliśmy w naszej relacji z tego pokazu.

 

 

 

Drugie zdjęcie natomiast przedstawia bieg bohatera w podziemiach. Podpowiedzi u góry ekranu wskazują że jest to część samouczka

 

 

 

 

Powiązane Wpisy